Nová onkochirurgická ambulancia v popradskej nemocnici

Nemocnica Poprad, a. s., zavádza ďalšiu novinku. Od 1. februára 2017 v nej nájdu pomoc pacienti, ktorí smerujú do onkochirurgickej ambulancie. Onkochirurgická ambulancia bude fungovať v priestoroch chirurgickej ambulancie na 2. poschodí polikliniky, číslo dverí P231. Otvorená bude od pondelka do piatku od 13:00 do 15:30. Jeden z lekárov podľa rozpisu bude zabezpečovať konzultácie pacientov a ich prípravu k operačnému výkonu alebo kontroly po operáciách. Ako uviedol generálny riaditeľ Nemocnice Poprad, a. s., Ing. Peter Petruš, zdravotná starostlivosť tak bude opäť o čosi bližšie k pacientovi, keďže naši pacienti už nebudú musieť cestovať do onkochirurgických ambulancií v krajských mestách.

Ordinačné hodiny onkochirurgickej ambulancie:

Deň v týždni Ordinačné hodiny Poradňa Lekár
Pondelok 13.00 – 15.30 hod. poradňa pre nádory a ochorenia horného tráviaceho traktu/žalúdok, pažerák, tenké črevo/ MUDr. Kroupa Karel, PhD.
Utorok 13.00 – 15.30 hod. prsníková poradňa MUDr. Janovská Denisa
MUDr. Vnenčák Tomáš
MUDr. Hvizdáková Martina
Streda 13.00 – 15.30 hod. hepatobiliárna poradňa /pečeň, žlčové cesty, žlčník, pankreas/  MUDr. Kroupa Karel, PhD.
MUDr. Kučera Martin
Štvrtok 13.00 – 15.00 hod. poradňa pre zhubné ochorenia pobrušnice /karcinóza, ascites/ MUDr. Kroupa Karel, PhD.
Piatok 13.00 – 15.30 hod. poradňa pre nádory a ochorenia dolného tráviaceho traktu
/hrubé črevo, konečník, IBD/
MUDr. Vnenčák Tomáš