Popradské líšky deťom na dobrú noc

Ženský hokejový klub Poprad si pripravil malý darček pre všetky deti, ktoré sa v tomto predvianočnom čase ocitli v nemocnici. Počas zimných večerov chodia dávať dobrú noc deťom hospitalizovaným v Nemocnici Poprad, a. s. “Každý rok myslíme na tých, ktorí sú z rôznych dôvodov v nezávideniahodnej situácii a snažíme sa im pomôcť. V minulosti sme sa snažili pomáhať a robiť radosť deťom z detských domov, v tomto roku sme sa rozhodli urobiť trošku radosti deťom v nemocnici,” povedal tréner Popradských líšok Ivan Bednár. Líšky dávajú dobrú noc nielen v rozprávkach, ale aj v skutočnosti. A s rozprávkami. “Vybrali sme si také rozprávky, ktoré by mali deti potešiť a urobiť im radosť. Ak nemôžu byť so svojimi skutočnými kamarátmi doma, tak chodíme za nimi s tými rozprávkovými, aby im spríjemnili chvíle odlúčenia. A samozrejme nechodíme s prázdnymi rukami,” dodala s úsmevom kapitánka Popradských líšok Patrícia Gorecká. Okrem popradskej nemocnice boli “líšky” dať dobrú noc aj deťom do MŠ na Podtatranskej ulici.