Detská pohotovosť má nové priestory

Dňa 02.09.2010 MUDr. Jozef Tekáč, generálny riaditeľ spolu s primárkou detského oddelenia MUDr. Beátou Šoltýsovou slávnostne prestrihli pásku zrekonštruovaných priestorov detskej lekárskej služby prvej pomoci.
Nemocnica Poprad, a.s. financovala rekonštrukciu priestorov detskej LSPP z vlastných zdrojov. Kompletná rekonštrukcia predstavovala náklad vo výške cca 20000 €.

Priestory boli rekonštruované tak, aby deťom čo najmenej pripomínali nemocničné prostredie, aby detičky nemali strach chodievať na ošetrenie, a aby priestory pôsobili príjemne pre deti, rodičov a v neposlednom rade aj pre zdravotnícky personál.

Detská LSPP je k dispozícii deťom do 18 rokov v pracovné dni od 15:30 hod. do 22:00 hod. a v sobotu, nedeľu a sviatky od 07:00 hod. do 22:00 hod.

V čase od 07:00 do 15:30 hod. budú zrekonštruované priestory slúžiť pre detskú imuno-alergologickú ambulanciu pod vedením Doc. MUDr. Vladimíra Pohanku, PhD., MPH, FCCP.

Zrekonštruované priestory sa nachádzajú v časti detskej polikliniky, vchod č. 2 (hneď vedľa starých priestorov detskej LSPP).

Detská LSPP - klikni