Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

 1. Mária Omastová says:

  Ďakujem celému personálu oddelenia traumatológie za príkladnú starostlivosť, ľudský prístup, trpezlivosť, ústretovosť a ochotu pri ošetrovaní mojej 83-ročnej mamy, ktorá bola prijatá po úraze. Veľmi si vážim prácu celého kolektívu a všetkým prajem pevné zdravie.
  M. Omastová

 2. Stanislava Gabajová says:

  Dobrý deň, chcela by som sa touto cestou poďakovať p. doktorke MUDr. Kataríne Kováčovej z dermatovenerologickej ambulancie za jej veľmi milý prístup a ochotu hneď od prvého momentu. Ďakujem.

 3. Zuzana Halaszova says:

  Zuzka H.

  Ďakujem za naozaj krásnu starostlivosť na odd.chirurgie pred a po operácii žlčníka z každej strany, tiež na izbe čistučko, jedlo ako v interhoteli,čistá priestranná kúpeľňa so sprchou, aj napriek tomu, že som dosť často zvonila…som vždy adekvátnu pomoc dostala, všetko zorganizované na 1. Odchádzala som s úsmevom a veľmi dobrým pocitom.

 4. Hilda Prostredná says:

  Pocas turistiky v Tatrach som si poranila nohu a prisla po mna helikoptera s MUDr. Burianom, ktora ma vysadila na heliporte Nemocnice Poprad. Prevzali ma sympaticki mladi zamestnanci urgentu, hned rotgen a presun na oddelenie MUDr. Mareka Šperku kde ma do 24 hodin odoperovali. Moja vdaka patri vsetkym doktorom, sestram a ostatnemu personalu za skutocne profesionalny a ludsky pristup.

 5. kolcun ivan says:

  Vážení predstavitelia Nemocnice Poprad. Vyjadrujem vďaku a úctu personálu a lekárom z oddelenia JIS interné metabolické Poprad kde som sa ocitol po zjedení húb plávok. Nuž hlboko sa skláňam pred ľudskosťou a profesionalitou kolektívu. Som rád, že Nemocnica Poprad má takýchto ľudí na správnom mieste a robia jej vynikajúce meno a česť. Ďakujem, že im budete tlmočiť môj mail. Kolcun I.

Váš komentár