Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. Henrieta says:

Dobrý deň ,
    chcela by som poďakovať kolektívu lekárov a sestier z pediatrického oddelenia za vynikajúcu starostlivosť a profesionálny a ľudský pristup počas hospitalizácie s mojimi dvomi synmi.
    S pozdravom
    Henrieta O.

2. Dáša says:

Dobrý deň, ďakujem za prácu lekárov na urológii aj RTG a na recepcii pred RTG.
    Výborný prístup.
    Jediné čo ma zarazilo boli prázdne nádoby na vodu pri automatoch na vodu v nemocnici. V týchto horkách prosím dbajte na to aby boli vymenené. Staručkí ľudia zabúdajú na vodu so sebou.
    Ďakujem 😊

3. Imrich says:

Prajem pekný deň.
    chcem sa poďakovať personálu Urologického oddelenia za skvelú prácu, ktorú vykonávajú. Zvlásť vedúcej sestre Mgr. Krausovej, pánovi zástupcovi primára MUDr. Čičilovi a MUDr. F. Cmorejovi. Za skvele odvedenú prácu ďakujem aj primárovi OAIM MUDr. Brugošovi a tímu sestier anesteziologických, ktoré sa o mňa počas operácie starali. Všetkým ďakujem za skvelý prístup a profesionalitu.
    S pozdravom.
    Imrich A.