Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. Juraj Ž. says:

Dobrý deň.
    Na Ortopedickom oddelení Vašej nemocnice som podstúpil výmenu ľavého bedrového klbu. Ďakujem primárovi Mudr.Kalinovi, lekárom a personálu ortopédie /zvlašť na JIS.ke / za starostlivosť a prístup .Minulý rok mi bol u Vás menený pravý bedrový klb a mal som taký strach, že som sa zabudol aj poďakovať. Obavy boli zbytočné. Ďaujem za všetko.
    Juraj Ž., Liptovský Mikuláš

2. Renáta H. says:

Dobrý deň,

aj keď oneskorene, chcem sa veľmi pekne poďakovať p. primárke Brndiarovej a zároveň celému personálu rehabilitačného oddelenia za profesiolálny prístup a za príkladnú starostlivosť mojej mamky, ktorá u Vás ležala v októbri a postavili ste ju na nohy.
    Ešte raz velké “ĎAKUJEM”.

S pozdravom a úctou Renáta H.

Váš komentár