Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. Erika Vasasová says:

Chcela by som zo srdca poďakovať všetkým zamestnancom nemocnice,ktorý môjmu manželovi po úraze na bicykli dňa 11.07.2021 poskytli pomoc. Ďakujem za profesionálny a ľudský prístup. Za tých pár, pre mňa mimoriadne ťažkých dní som nestretla nikoho, kto by nebol ústretový a ochotný. Srdečná vďaka všetkým.

2. Jozef Dzurenda says:

Týmto by som sa chcel oficiálne poďakovať kolektívu urologického oddelenia Popradskej nemocnice za vzornú starostlivosť počas mojej hospitalizácie v dňoch 8.7.- 10.7.2021. Ďakujem. Jozef Dzurenda.

3. Alena V says:

Touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať pracovníkom na centrálnom príjme, celému personálu ORL, kde som strávila niekoľko dní, za ich odbornú pomoc, veľmi ľudský prístup, ochotu a ústretovosť. Následne aj zamestnancom fyziatricko-rehabilitačnej ambulantnej starostlivosti. Sú to ľudia na pravom mieste, ústretoví a pripravení pomáhať. Vrele Vám všetkým za seba ďakujem.

Váš komentár