Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. Zuzana says:

Ďakujem celému chirurgickému oddeleniu za starostlivosť! Všetci ste tam milí, ustretoví, príjemní a starostliví 🙂 Zuzana P.

2. Mgr. Katarína Gardošová says:

AJ touto cestou chcem vyjadriť veľké ĎAKUJEM a obdiv celému tímu oddelenia fyziatricko rehabilitačného – pod vedením prim. MUDr. Brndiarovej Jany. Sú to úžasní profesionáli, s veľkou dávkou empatie a srdečnosti. Pri návale práce sa vedia na pacienta pousmiať, povzbudiť ho milým slovom a úsmevom.
    Mal by si z VÁS brať príklad celý zdravotnícky personál.
    Všetko dobré prajem a veľa síl vo Vašej náročnej a veľmi prospešnej práci.
    Mgr. Katarína G.

3. Božena says:

Ďakujem celému kolektívu chirurgického oddelenia za ochotu, obetavosť a profesionálny prístup počas mojej hospitalizácie na vašom oddelení. Bola som veľmi milo prekvapená a cítila som sa dobre. Prajem vám veľa zdravia, síl a trpezlivosti vo vašej nie ľahkej práci. Ďakujem.

4. MUDr. Marek Kaňuščin doporučil moje prijatie na OAKJ/INTO. Mnou podceňované zdravotné ťažkosti vyhodnotil za závažné!
    Veľké ĎAKUJEM

Váš komentár