Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. Renáta says:

Veľmi sa chcem poďakovať za zdravotnú starostlivosť celému kolektívu ušno-nosno-krčného oddelenia, ktorý aj napriek ťažkej situácii v súvislosti s ochorením covid, zvláda svoje poslanie výborne.
    Celý personál bol veľmi ústretový a vysoko profesionálny.

Renáta

2. Samanta says:

Dobrý večer, chceme sa poďakovať celému kolektívu na traumatologii.. Za mňa aj moju 6 ročnú dcéru.. Snažíte sa, robíte si svoju prácu perfektne.. Určite vám patrí veľká vďaka.. Radka

3. Lenka says:

Dobrý deň,chcela by som poďakovať celému kolektívu na traumatologickom oddelení za perfektnú starostlivosť,profesionálny a ľudský prístup k pacientom. Prajem Vám veľa úspechov vo vašej práci. S pozdravom Lenka S.

Váš komentár