Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. Blažena Bendíková says:

S odstupom času dvoch rokov som bola aj napriek pandémii hospitalizovaná v mesiaci január 2O22 v nemocnici v Poprade na odd. ušno-nosno-krčnom /ORL/. Vlastnou skúsenosťou a pozorovaním som zistila, že aj v tejto ťažkej dobe toto oddelenie fungovalo perfektne a s plným nasadením, napriek rôznym covidovým obmedzeniam. Ľudskosť a vľúdnosť zo strany zdravotníkov nemali absenciu.
    Chcem týmto vysloviť obdiv a uznanie primárovi oddelenia MUDr. Jánovi Sopkovi, ostatným lekárom, vedúcej sestre PhDr. Angelike Farkašovej, sestričkám Evke, Katke, Majke, Megy a ostatným nemenovaným za ochotu, láskavosť a trpezlivosť, s akou sa snažili nám pacientom pomáhať. Týka sa to aj úseku audiometrie, kde MUDr. Alexandra Lusková a sestrička Mariana Parnajová s ochotou a láskavosťou dokázali nielen vysvetliť, čo sa bude diať, ale aj upokojiť vystrašeného a uboleného pacienta.
    Pochvalne sa môžem vyjadriť aj o kuchároch, ktorí pripravujú veľmi chutné jedlá s pestrým jedálnym lístkom.
    Veľmi pekne všetkým ďakujem a želám Nemocnici v Poprade veľa úspechov v podobe uzdravených a vďačných pacientov !

Blažena Bendíková

2. Margaréta says:

Dobrý deň, touto cestou by som sa chcela poďakovať vrchnej sestre pani Gutovej z oddelenia lekárskej kozmetiky, kde chodím pravidelne už štvrtý rok na ošetrenie pleti za jej ľudský a profesionálny prístup. Po každej návšteve odchádzam spokojná, oddychnutá. Je to človek na správnom mieste s príjemným prístupom ku klientkam. Ďakujem za starostlivosť. Margaréta Koňaková

3. Maria says:

Velmi pekne dakujem personalu ocneho oddelenia. Mudr.Javorska mi perfektne odoperovala sedy zakal v septembri 2021. Aj sestricky boli super.
    Odvtedy moj zivot nadobudol kvalitativne novy rozmer lebo vidim jasne a krasne.
    Prajem vsetkym nasim zdravotnikom aby sa mohli vratit k svojej praci a poslaniu z cias obdobia pred covidom.

Váš komentár