Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. Gabriela Cpinová says:

Vyslovujem úprimné poďakovanie p.prim. gynek.-pôr.odd.v Poprade MUDr.V.BOHMEROVI, lekárom a sestričkám gynek.odd.v Poprade, p.prim.ARO MUDr.L.BRUGOŠOVI, personálu gynek.oper.sály, za príkladnú odbornú pomoc a hlboko ľudský prístup počas mojej operácie a hospitalizácie na gynekologickom oddelení v Poprade.

2. Alžbeta Svrbická says:

Chcem sa poďakovať primárovi gynekológie a všetkým doktorom a ostatnému personálu, ktorí sa starali o moju 93 ročnú mamu p. Svrbickú a na ktorej prianie píšem toto poďakovanie. Za svoj dlhý život potrebovala veľakrát rôzne medicínske zákroky a ošetrenia, ale tentokrát to bolo o ľudskom a odbornom prístupe na najvyššej úrovni. Srdečná vďaka.

3. Anna Bednarová says:

Obrovské poďakovanie celému kolektívu pri očkovani seniorov, dňa 19.3. a 16.4. Bolo to super zorganizované, ďakujeeem

4. Lucka says:

Dovoľte mi vyjadriť našu vďaku kolektívu na detskom oddelení pod vedením pani primárky MUDr.Šoltýsovej. Srdečne ďakujem vrchnej sestre Mgr.Ficovej za nápomoc, záujem a podporu. Hospitalizovaní sme boli na strane A. Nepamätám si konkrétne mená personálu, s ktorým sme boli v kontakte, ale chcem poďakovať pani sestričkám, ktoré sú veľmi zlaté, majú skvelý prístup + odbornosť, vidieť že ich práca nieje len prácou ale aj poslaním.
    Taktiež pani doktorkám za profesionalitu vykonávanú srdcom s ľudským prístupom a citlivosťou k deťom.
    Ďakujeme!

Váš komentár