Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. Katarína M. says:

Dobrý deň.

Touto cestou chcem poďakovať veľmi pekne za profesiálny a veľmi milý a ľudský prístup MUDr. Martine Hvizdákovej a sestričkám, ktoré s ňou slúžili dňa 09.03.2019 o deviatej večer na Centrálnom príjme v ambulancii úrazovej chirurgie pri ošetrení vyvrtnutého členka mojej dcéry.
    :):):)

2. J. Jan says:

Chcem sa podakovat personalu ARO a dialýzy pri hospitalizácii syna vo februári a marci Dr. Bielikovi, Mihalikovej a ostatným lekárom a sestrám. robovi harvanovi a ostatným. Aj personálu, vysoko profesionalne a ludsky

3. Gabriela says:

Dobrý deň,
    chcem sa veľmi poďakovať za starostlivosť a prístup lekárov na metabolickej JIS a hlavne milej pani doktorke, meno mi vypadlo.

Váš komentár