Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. Nataša Baštová says:

Chcela by som zo srdca poďakovať celému kolektívu Oftalmologického oddelenia JZS – Jednodňová oftalmologická starostlivosť – vo vašej nemocnici, pod vedením MUDr. Márie Michalkovej za odborný a ľudský prístup k pacientovi.

2. Dana Sikorová says:

Chcela by som zo srdca poďakovať, celému kolektívu lekárov a sestier Urologického oddelenia vo vašej nemocnici, pod vedením primára MUDr. Chorváta Erika. Stretli sme sa tu s vysokou odbornosťou, a snahou pomôcť pacientovi. Manžel, mal obličkový záchvat kde bolo odporúčanie rozbitie kameňa. Bol, ale nepodarilo sa. Tak som sa sa snažila nájsť na internete novšie prístroje na rozbíjanie a náhodou som sa dočítala, že vaše oddelenie je jedným z najlepšie materiálno-technicky vybavených urologických pracovísk na Slovensku s možnosťou diagnostiky a liečby takmer všetkých urologických ochorení, čo ma veľmi potešilo. Na koľko sme z Košíc tak moja otázka smerovala či rozbíjanie kameňa robíte aj pre pacientov mimo mesta Poprad. Bol to jeden telefonát, e-mail, kde mi všetko vysvetlili a už sme aj cestovali k Vám. V manželovom prípade sa kameň nedal rozbiť a musel absolvovať operáciu na Vašom oddelení. Kde sme sa stretli s ľudskosťou, citlivosťou a ústretovosťou. Boli nám poskytnuté podrobné informácie o postupe liečby. Na oddelení pod vedením vedúcej sestry boli podané vysoké ošetrovateľské zručnosti, doplnené empatickým, asertívnym správaním sestier. Osobitne vy som sa chcela poďakovať primárovi urologického oddelenia MUDr. Chorváta Erika za odborný, profesionálny a hlavne ľudský prístup počas hospitalizácie môjho manžela.

Prajem celému tímu veľa vytrvalosti a pozitívnej energie v ich náročnej práci a ďalších vďačných pacientov.

Ďakujem za skoré uzdravenie môjho manžela.

S pozdravom Danka S.

3. Ing. Daniela Krupičková says:

Chcela by som pochváliť pani doktorku Hvizdákovú, ktorá ma ošetrila na chirurgickej ambulancii vašej nemocnice. Jej naozaj perfektný výkon a priateľský prístup si to zaslúži a je hoden nasledovania.
    Ďakujem, pani doktorka.

Váš komentár