Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. Vladimir Gabris says:

Touto cestou by som sa chcel poďakovať MUDr. Štefanovi Rebovi a celému tímu, ktorý mal v tento deň 15.01.2020 o 17:17 službu. Prišiel som na dane oddelenie s poranením prsta. Bola mi poskytnutá výborná a profesionálna starostlivosť a vzhľadom, že chodba bola plná pacientov a stále prichádzali noví pacienti v sprievode záchranárov, celý personál vystupoval profesionálne a až som sa čudoval s veľkým prehľadom a pokojom.
    Ešte raz veľká vďaka.

2. Štefan Bendik says:

Ďakujem veľmi pekne kolektívu chirurgického oddelenia nemocnice v Poprade za citlivý a profesionálny prístup počas mojej hospitalizácie v decembri 2019.
    Osobitne MUDr.Hvizdákovej za perfektný výkon v deň operácie, ako aj o príkladný záujem o stav po operačnom zákroku.
    Ešte raz sa chcem všetkým aj touto cestou poďakovať, vyjadriť úctu a obdiv pri vykonávaní tohto ťažkého povolania.

3. Ing.Mária Mlaková says:

Aj touto cestou po opakovanej vlastnej skúsenosti chcem v mene našej rodiny vyjadriť spokojnosť a srdečne poďakovať za príkladný profesionálny, odborný a zároveň ľudský prístup zdravotníckemu personálu ortopedického oddelenia, osobitne MUDr. Murckovi, pri operačnom zákroku a hospitalizácii syna Martina v septembri 2019 a v súčasnosti švagriny Edity S.
    Všetkým ešte raz vyjadrujeme úctu a vďaku a prajeme veľa síl pri vykonávaní náročnej služby pacientom.

Váš komentár