Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. Samuel Vajdík says:

Na Vašom oddelení som bol hospitalizovaný kvôli operácii umbilikálnej hernie. Chcel by som naozaj zo srdca poďakovať Vám, MUDr. Vnenčák, a celemú Vášmu tímu, vrátane MUDr. Ulbrichta, MUDr. Hrivňáka a všetkých zdravotných sestier, ktoré sa o mňa starali – Bc. Janka Jurčová, Bc. Mária Šteľmaščuková a Beáta Harnischová, za úžasnú zdravotnú starostlivosť a profesionálny, a hlavne ľudský prístup k pacientom. Vašu prácu si veľmi vážim a zároveň obdivujem. Vďaka Vám všetkým mi tie 2 dni zbehli veľmi rýchlo a zároveň bez akýchkoľvek stresov. Ešte raz obrovské ďakujem!

Váš komentár