Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

 1. Peter Michlík says:

  Chcem sa poďakovať MUDr. Márii Michalkovej za ľudský prístup a rýchlu diagnostiku dcérkiného očka.

  Ďakujeme

 2. Veronika Zummerová says:

  10. a 26. 2. 2020 som bola operovaná na sivý zákal. Vyslovujem úprimne poďakovanie osobitne pani primárke za odborný a empatický prístup a pani vrchnej sestre za príkladnú starostlivosť, za to že v predoperačnom a pooperačnom ambulantnom vyšetrení to majú výborne zmanažované .
  Ďakujem a prajem im všetko dobré v ich náročnej práci.

 3. Beáta Vrábelova says:

  Chcem veľmi pekne poďakovať personálu traumatológickeho oddelenia za ich ústretovosť a profesionalitu. 22.2. ma tam operovali. Ďakujem lekárom a sestrickam za to akí boli super.

 4. Oleksakova Alexandra says:

  Chcela by som sa poďakovať Mudr. Snopekovej a personálu neurologického oddelenia, za príkladný odborný, ale predovšetkým ľudský prístup, počas hospitalizácie mojej sestry. Som nesmierne vďačná a prajem si, aby bolo takýchto lekárov v našich nemocniciach viac.

 5. Magdaléna Slebodníková says:

  Veľmi pekne ďakujem kolektívu lekárskej kozmetiky nemocnice Poprad osobitne vrchnej sestre p. Mgr.Gutovej a p. primárovi MUDr. Pajerchinovi za odborný a zároveň ľudský prístup k pacientom.

  Ďakujem a želám im veľa síl pri vykonávaní tohto povolania.

Váš komentár