Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. Eva B. says:

Chcem pochváliť nemocnicu. Syn mal operáciu a boli sme hospitalizovaní na chirurgickom oddelení. Lekári boli fantastickí, najmä MUDR. Volák. Taktiež primár oddelenia mal ľudský prístup. Sestričky starostlivé a príjemné. Mám veľmi pozitívne pocity a môžem len odporučiť. Môj strach zmiernili svojím profesionálnym a individuálnym prístupom.

V nemocnici som neodovzdala dotazník spokojnosti, tak aspoň takto chcem vyjadriť názor.

2. Erika says:

Chcem poďakovať celému kolektívu oddelenia úrazovej chirurgie a jis za profesionálny a hlavne ľudský prístup k pacientom.
    Hospitalizovali ma na oddelení s úrazom hlavy v noci kde lekári, sestričky, ošetrovatelia ako aj praktikanti všetci veľmi pekne o mňa postarali s preto im patrí moje Ďakujem

3. Helena S. says:

Dobrý deň,

chcem sa aspoň touto cestou, aj keď oneskorene, práve v čase Vianoc, veľmi poďakovať
    celému oddeleniu Traumatologie, pod vedením pána primára Lajoša. Ešte v čase letnej dovolenky, som mala nepríjemný pád so zlomeninou chrbtice pri zostupe z Kriváňa a musela som byť prevezená Leteckou zachrannou službou do Vašej nemocnice, kde ma aj p. primár Lajoš operoval. Operácia sa zásluhou celého odborného tímu podarila a ja môžem postupne chodiť. A aj preto Vám, všetkým, p. primárovi, lekárom, sestričkám i celému obslužnému personálu,z a vysoko odborný a ľudský prístup, patrí veľké “ĎAKUJEM”.

ešte raz s úctou a vďakou Helena S.

Váš komentár