Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. František Oboril says:

Dobrý deň, ďakujem Nemocnici v Poprade, jej rýchlej zdravotnej službe, ktorí prišli na moje zavolanie k manželke do Tatranskej Lomnice, kde sme boli na dovolenke. Museli ju zobrať na urgentný príjem a musela byť hospitalizovaná. Ďakujem hlavne MUDr.Funketovi, doktorkám, doktorom, sestričkám na Koronárnom a Internom oddelení za ochotu, starostlivosť a postup pri liečbe.Vrátili ju do života. Prajem im všetkým len to najlepšie.
    Manžel František Oboril 7.9.2022

2. Daniela Ballayova says:

Chcem sa poďakovať všetkým zamestnancom traumatológie(lôžková časť). Lekárom za profesionálny prístup. Sestričkám a ošetrovateľom patrí veľká vďaka za ich obetavosť a láskavý prístup k pacientom. Za to im patrí veľká vďaka.

Váš komentár