Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. Mgr. Gabriela Karpišová says:

Veľmi pekne chcem poďakovať zamestnancom chirurgického oddelenia – tak lekárom ako aj milým a ochotným sestričkám za príkladnú starostlivosť počas mojej hospitalizácie .
    Špeciálne veľká vďaka patrí aj lekárom a sestrám ARO oddelenia za ich profesionálny a empatický prístup k pacientovi,za povzbudenie a ukľudnenie. Sú to ľudia s veľkým srdcom,pre mnohých neviditeľní, ale o to dôležitejší. Nech sa Vám vo vašej práci darí,aby ste mali čo najviac spokojných pacientov.Veľká vďaka.

2. Mária Handzušová says:

Dobrý deň.
    Chcem poďakovať lekárom a sestričkám na gynekologicko-porodníckom oddelení. Ďakujem za pekný a milý prístup a za starostlivosť. Bola to radosť rodiť a ležať na tomto oddelení 😊 Ďakujem ešte raz!

3. J.Ščevíková says:

Zo srdca chcem poďakovať celému oddeleniu vnútorného lekárstva, tak ochotným a milým sestričkám ako aj empatickému mladému kolektívu lekárov pod vedením pani primárky MUDr. Sylvii Dražilovej, PhD. a pánovi MUDr. Vladimírovi Zoričákovi. Môžem skutočne prehlásiť, že toto oddelenie môže byť vzorom ako sa v súčasnej dobe dá s láskou a odbornosťou poskytovať zdravotnícka a lekárska starostlivosť. Veľká vďaka.

4. Mgr. Andrej Figlár says:

Prajem pekný deň..
    Srdečná vďaka MUDr. P. Pelikánovi – odd. vnútorného lekárstva – nemocnica Poprad. Veľmi oceňujem jeho erudovanosť a empatický prístup počas mojej liečby. Taktiež veľká vďaka sestre tohoto oddelenia Mgr. Z. Gallovej. Som veľmi spokojný s ich prístupom k pacientom. Držím im palce …

Mgr. Andrej Figlár

Váš komentár