Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. tatiana says:

Ďakujem MUDr. Erikovi Chorvátovi, primárovi urológie, za vyriešenie môjho zdravotného problému a tým mi umožnil návrat k aktívnemu životu. Zároveň ďakujem sestričkám urológie za starostlivosť a ošetrovanie. Ste vynikajúci profesionáli. Ďakujem.

2. Štefan says:

11.9.2018 som absolvoval operáciu bedrového kĺbu na ortopédickom oddelení v nemocnici Poprad. Týmto spôsobom chcem poďakovať celému kolektívu a primarovi MUDr. Kalinovi za profesionálny prístup. Aj na Slovensku sa dá pracovať kvalitné, zodpovedne s citlivým prístupom k pacientovi. Veľké ďakujem a veľa úspechov. Stefan

3. Anton Spiegelhalter says:

Ďakujem MUDr. Tomáš Francisty, MUDr. Martin Kučera, MUDr. Štefan Volák a celému tímu chirurgického oddelenia pod vedením primára MUDr. Tomáša Vnenčáka, za celkový prístup pri liečbe môjho syna, nakoľko to nebolo jednoduché. Všetci ochotní, milí, čo nám tiež pomohlo zmierniť dosť dlhé čakanie na zákrok, nakoľko bol náročný operačný deň. Ďakujem.

S úctou Anton S., Poprad

Váš komentár