Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. Lucia Horniačeková says:

Veľmi milo nás prekvapilo zistenie, že v Nemocnici Poprad je opätovne otvorená ambulancia pre záchvatové ochorenia. Chcela by som vyzdvihnúť odborný a profesionálny prístup MUDr. Brincka z Neurofyziologickej ambulancie. Znovu je tu odborník, ktorý problematike záchvatových ochorení rozumie.

2. Comisso Kamil says:

Dobry den.Chcem sa velmi pekne podakovat pracovnemu kolektivu okolo dr.Hrabovskeho Martina na urgentnom prijme.Dna 25.12.20222 bol osetreny moj svokor so zlomeninou klucnej kosti,ocenujem pristup personalu,mily lekar, mile sestry vsetko OK.Prajem vsetkym pracovnikom v zdravotnictve len to najlepsie do Noveho roku.dakujem Comisso.mate u mna 10bod, z 10.

3. Miroslav Madáč says:

Chcem sa poďakovať personálu ortopedického oddelenia pod vedením pána primára a menovite MUDr. Mochnackému za úspešne vykonanú operáciu a celému oddeleniu za vynikajúcu pooperačnú starostlivosť. Dovoľte mi poďakovať sa aj pani primárke fyziatricko-rehabilitačného oddelenia a celému personálnu vrátane fyzioterapeutov za pomoc, odborné vedenie a usmerňovanie pri rehabilitačných cvičeniach.
    Želám Vám všetkým šťastné prežitie vianočných sviatkov, v novom roku veľa osobných i pracovných úspechov a veľa pekných dní.
    S vďakou
    Ing. Miroslav Madáč, Poprad, 18.12.2022

4. Anna P. says:

Týmto chcem poďakovať celému kolektívu fyziatricko-rehabilitačnému oddeleniu v Poprade pod vedením pani primárky  MUDr. Aksany Kurbat  za veľmi odbornú starostlivosť o pacienta. Je veľmi ťažké poďakovať jednotlivým zamestnancom, nakoľko pani sestričky sú príjemné, zodpovedné a kolektív v telocvični robil s nami pomaly zázraky. Lôžkové oddelenie je na vysokej úrovni, takže aj my ako pacienti pristupujme k tomu zodpovedne. Ešte raz všetkým patrí moje veľké poďakovanie.

Anna P., Kežmarok

Váš komentár