Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. Mária Omastová says:

Ďakujem celému personálu oddelenia traumatológie za príkladnú starostlivosť, ľudský prístup, trpezlivosť, ústretovosť a ochotu pri ošetrovaní mojej 83-ročnej mamy, ktorá bola prijatá po úraze. Veľmi si vážim prácu celého kolektívu a všetkým prajem pevné zdravie.
    M. Omastová

2. Stanislava Gabajová says:

Dobrý deň, chcela by som sa touto cestou poďakovať p. doktorke MUDr. Kataríne Kováčovej z dermatovenerologickej ambulancie za jej veľmi milý prístup a ochotu hneď od prvého momentu. Ďakujem.

3. Zuzana Halaszova says:

Zuzka H.

Ďakujem za naozaj krásnu starostlivosť na odd.chirurgie pred a po operácii žlčníka z každej strany, tiež na izbe čistučko, jedlo ako v interhoteli,čistá priestranná kúpeľňa so sprchou, aj napriek tomu, že som dosť často zvonila…som vždy adekvátnu pomoc dostala, všetko zorganizované na 1. Odchádzala som s úsmevom a veľmi dobrým pocitom.

4. Hilda Prostredná says:

Pocas turistiky v Tatrach som si poranila nohu a prisla po mna helikoptera s MUDr. Burianom, ktora ma vysadila na heliporte Nemocnice Poprad. Prevzali ma sympaticki mladi zamestnanci urgentu, hned rotgen a presun na oddelenie MUDr. Mareka Šperku kde ma do 24 hodin odoperovali. Moja vdaka patri vsetkym doktorom, sestram a ostatnemu personalu za skutocne profesionalny a ludsky pristup.

5. kolcun ivan says:

Vážení predstavitelia Nemocnice Poprad. Vyjadrujem vďaku a úctu personálu a lekárom z oddelenia JIS interné metabolické Poprad kde som sa ocitol po zjedení húb plávok. Nuž hlboko sa skláňam pred ľudskosťou a profesionalitou kolektívu. Som rád, že Nemocnica Poprad má takýchto ľudí na správnom mieste a robia jej vynikajúce meno a česť. Ďakujem, že im budete tlmočiť môj mail. Kolcun I.

Váš komentár