Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

 1. Eva Mačajová says:

  Už je to vyše týždňa, čo mamina navždy odišla. Chcem sa touto cestou poďakovať aj v mene mojich detí celému oddeleniu JIS-metabolická MUDr.Hasaralejkovej ako ošetrujúcej lekárke, samozrejme aj všetkým ostatným lekárom a sestričkám, ktorí sa podieľali na starostlivosti o moju maminu Eriku Mačajovú.
  ĎAKUJEM

 2. Gabriela Listiakova says:

  Chcela by som sa podakovat MUDr. Krempaskej aj pani sestricke z pediatrickeho oddelenia za uzasnu starostlivost o moju Zoe. Vdaka vam sme mohli spokojne odletiet domov. Ste super.
  Dakujeme

 3. Diana Habětínová says:

  Týmto sa chcem veľmi pekne poďakovať všetkým lekárom a sestrám, ktorí sa podieľali na starostlivosti o môjho syna, profesionálny ale hlavne empatický prístup.
  Detská JIS a úrazová chirurgia, ešte raz veľké ďakujem.

 4. Juraj says:

  Poďakoval by som celému kolektívu urológie za vzornú starostlivosť a zvlášť Dr.Kriškovi. ĎAKUJEM.

 5. Andrej Senderák says:

  Aj touto cestou chcem poďakovať predovšetkým MUDr. Hasaralejkovej a MUDr. Britaňákovej za ich ľudský prístup s pochopením pre pacienta, trpezlivosť pri objasňovaní a vysvetľovaní všetkého čo sa okolo mňa dialo. Takýto postup robí dobré meno nie len týmto lekárkam, ale v podstate celému internému oddeleniu a tým aj nemocnici.
  Ešte raz srdečná vďaka.

Váš komentár