Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

 1. Ladislav Jánosdeák says:

  Dobrý deň na odd.neurológie bola hospitalizovaná moja 81 ročná mamka Alžbeta Jánosdeáková z Jeseň Života Veľká Lomnica. Touto cestou chcem poďakovať všetkému personálu za profesionálny prístup, odbornosť, konzultácie a neskutočne profesionálne vystupovanie, výklad, trpezlivosť pri všetkom čo pre moju mamku urobili. Je vidieť, že na tomto oddelení pracujú ľudia s max. odbornými znalosťami a ochotou.

 2. Milka Praiale says:

  Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pracovníkom “bielym anjelom” z covid odd. 2.posch. za ich starostlivosť o pacientov. Sú maximálne empatickí, starostliví a príjemní. Veľká vďaka.

 3. Nataša Pásztorová says:

  Dobrý deň, chcela by som poďakovať personálu Vašej nemocnice, ktorý sa v posledných dňoch života profesionálne venoval môjmu neb. oteckovi, obzvlášť pracovníkom odd. OAIM. S úctou a želaním pevného zdravia. Pásztorová

 4. Eva Jackovičová says:

  Dobrý deň. 20.1.2021 sme mali v dome úraz. Na chodníku nám spadla 82 r. mama a po páde silno krvácala v oblasti tváre. Touto cestou chcem poďakovať pracovníkom CP pod vedením Dr. Chlebca. Ďakujem za rýchly, odborný zásah a ľudský prístup. V ten deň pri kontrole komplikácií sme sa stretli s dobrým prístupom pracovníkov CT, RTG a v ORL ambulancii. Práca v zdravotníctve je náročná a teraz v čase Covidu sa skláňam pred každým zdravotníkom, ktorý k odbornosti pridá aj ľudskosť. S úctou a vďakou Jackovičová a r. Klembarova

Váš komentár