Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. Viera Pitoňáková says:

Dobrý deň,
    včera som bola na chirurgickom oddelení na odstránení žlčníka.
    Týmto sa chcem veľmi pekne poďakovať celému lekárskemu tímu, sestrám i sanitárom za skvelú prácu, príkladnú starostlivosť a tiež príjemný, ľudský prístup. Vážim si toho, prajem Vám veľa úspechov a entuziazmu do ďalšej práce. Viera Pitoňáková

2. Eva Kubicova says:

Dobrý deň, týmto by som chcela poďakovať pani primárke a vrchnej sestre a celému kolektívu kožného oddelenia na prízemi, lekárskej kozmetiky za profesionálnu starostlivosť, bola som veľmi spokojná, ďakujem.S pozdravom pani Kubicová.

3. Jozef Habas says:

Dobrý deň.
    Začiatkom roka 2022 som bol hospitalizovaný na chirurgickom oddelení vo Vašej nemocnici. Absolvoval som operáciu, vďaka ktorej sa začal riešiť môj urgentný zdravotný problém. Následné liečenie trvalo celý tento rok. Celý rok ošetrovanie, dezinfekcia a preväzovanie rany. Pomaly a trpezlivo sa o mňa starali zdravotníci na chirurgickom oddelení, ale hlavne p. MUDr. Tomáš Francisty. Úprimne a z celého srdca chcem p. doktorovi Francistymu poďakovať. Počas pravidelných kontrol vždy si našiel dostatok času, aby sme ranu nielen ošetrili, ale aj konzultovali môj zdravotný stav. Veľmi si Vás vážim p. doktor za Váš profesionálny prístup, odborné posúdenie môjho zdravotného problému, lekárske odporúčania, ale aj za Váš ľudský prístup a človečenstvo. Želám Vám ako aj všetkým lekárom a zdravotníkom chirurgického oddelenia veľa zdravia, trpezlivosti a síl pracovať v týchto dnešných neľahkých a komplikovaných časoch.
    Ing. Jozef Habas

Váš komentár