Dotazník spokojnosti hospitalizovaného pacienta

Vážení pacienti,
dovoľujeme si vás požiadať o anonymné vyplnenie dotazníka o vašich skúsenostiach počas hospitalizácie v našej nemocnici. Vaše odpovede nám pomôžu zlepšiť starostlivosť o našich pacientov a zabezpečiť kvalitu poskytovania zdravotnej a ošetrovateľskej starostlivosti na najvyššej úrovni.
Vyplnený dotazník vhoďte, prosíme, do schránky umiestnenej pred oddelením označenej – DOTAZNÍKY SPOKOJNOSTI PACIENTOV. Za vyplnenie vám vopred ďakujeme.

Dotazník môžete jednoducho vyplniť v elektronickej podobe priamo na tejto stránke, prípadne si ho stiahnuť, vyplniť v papierovej podobe a odoslať na adresu Nemocnica Poprad, a. s., Referát vzťahov s verejnosťou a vzťahov s klientom, Banícka 803/28, 05845 Poprad alebo osobne odovzdať na niektorom oddelení.

Vedenie Nemocnice Poprad, a. s.

Na stiahnutie: Dotazník spokojnosti hospitalizovaného pacienta

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Elektronický dotazník: Dočasne nedostupný