Dotazník spokojnosti ambulantného pacienta

Vážení pacienti,
dovoľujeme si vás požiadať o anonymné vyplnenie dotazníka o vašich skúsenostiach počas návštevy ambulancie v našej nemocnici. Vaše odpovede nám pomôžu zlepšiť
starostlivosť o našich pacientov a zabezpečiť kvalitu poskytovania zdravotnej a ošetrovateľskej starostlivosti na najvyššej úrovni.
Za vyplnenie vám vopred ďakujeme.

Dotazník môžete jednoducho vyplniť v elektronickej podobe priamo na tejto stránke, prípadne si ho stiahnuť, vyplniť v papierovej podobe a odoslať na adresu Nemocnica Poprad, a. s., Referát vzťahov s verejnosťou a vzťahov s klientom, Banícka 803/28, 05845 Poprad alebo osobne odovzdať na ambulancii.

Vedenie Nemocnice Poprad, a. s.

Na stiahnutie:  Dotazník spokojnosti ambulantného pacienta

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

Elektronický dotazník: Dočasne nedostupný