Nemocnica Poprad, a. s., pokračuje v postupnej revitalizácii areálu celej nemocnice

V pondelok 19.9.2016 začali práce na opravách asfaltových povrchov chodníkov a ciest. Okrem zvýšenia kvality ciest pre vozidlá RLP a RZP budú nové povrchy výrazným krokom v ústrety všetkým pacientom, klientom a návštevníkom nemocnice vrátane rodičov s detskými kočíkmi či imobilných pacientov. S prácami sa začína pri vstupe do nemocnice z východnej strany – od detskej polikliniky. Z tohto dôvodu vedenie nemocnice prosí návštevníkov o zhovievavosť a rešpektovanie obmedzení počas realizácie týchto aktivít. Návštevy pre pacientov upozorňujeme, aby využívali pri vstupe do areálu a následne do nemocnice hlavný vchod nemocnice alebo vstup do areálu cez hlavnú vrátnicu. Opravy ciest sú pokračovaním investície z minulého roku. Súčasťou postupnej revitalizácie areálu je aj výmena a doplnenie parkových lavičiek, nový šat postupne dostávajú zábradlia, oceľové konštrukcie a stĺpy osvetlenia areálu.

asfaltovanie