Nemocnica Poprad, a. s. obhájila ISO

Nemocnica Poprad, a. s., 13. 5. 2017 opäť obhájila certifikát integrovaného systému manažérstva kvality a environmentálneho manažérstva podľa noriem EN ISO 14001:2015 a EN ISO 9001:2015.

iso_14001 Kliknite pre zväčšenie iso_9001

Základným cieľom politiky kvality je poskytovanie odbornej medicínskej, ošetrovateľskej starostlivosti s dôrazom na bezpečnosť a spokojnosť pacienta/klienta, právnu ochranu a spokojnosť zdravotníckych pracovníkov a všetkých zainteresovaných strán. Stratégiou budovania systému manažérstva kvality je účelné využívanie finančných zdrojov, transparentnosť prevádzkových činností. Víziou vedenia spoločnosti je byť najlepšou nemocnicou v regióne, preto zaväzuje svojich zamestnancov k dodržiavaniu legislatívnych a vnútorných predpisov spoločnosti .