Špičkové výkony a operácie lekárov popradskej nemocnice sa dostali medzi TOP Inovácie v medicíne za rok 2017

V popradskej nemocnici sa aj v roku 2017 realizovali špičkové výkony a operácie, ktoré si zaslúžia pozornosť a medializáciu. Vďaka týmto aktivitám mnohých oddelení bola naša nemocnica za niekoľko unikátnych výkonov a operácií zapojená do projektu Zdravotníckych novín TOP inovácie v medicíne.

Jednotlivé inovácie môžete od dnešného dňa do 13. júla 2018 podporiť svojim hlasom na https://topinovacie.hnonline.sk/. Medzi tridsiatimi nominovanými má Nemocnica Poprad až štvornásobné zastúpenie.

Výsledkom hlasovania a taktiež celého projektu bude publikácia TOP Inovácie na Slovensku, ktorá tento rok vyjde už po tretíkrát. Tá predstaví výkony, operácie, či nové systémy, ktoré uľahčujú pacientom zlepšiť ich zdravotný stav alebo pomáhajú zefektívniť prácu lekárov a posunúť ju na vyššiu úroveň.

Exkluzívna publikácia bude po ukončení hlasovania a spracovaní jeho výsledkov vkladaná do Hospodárskych novín a Zdravotníckych novín.

Ďakujeme a prajeme vám príjemné hlasovanie.