Popradská nemocnica zapojená do projektu Hyundai ix1

Pediatrické oddelenie s JIS sa stalo prijímateľom krásneho daru pre novorodencov a mamičky. “Prvý automobil” v podobe piatich novorodeneckých vozíkov poskytol nemocnici výrobca a importér spomínanej značky spolu s popradskou spoločnosťou Autonova, s.r.o. Novorodenecké vozíky sú vybavené hydraulickým piestom pre nastavovanie výšky, samotná vanička je taktiež polohovateľná. Jej malá hmotnosť a vyberateľnosť z konštrukcie umožňuje mamičkám ľahkú manipuláciu. Matrac z hygienicky ľahko udržateľných materiálov možno vyberať. Samotná vanička má tiež odvetrávanie. Priehľadný materiál poskytuje komfort pre po pôrode oddychujúcu mamičku, ktorá po celý čas nestráca kontakt s bábätkom a môže ho pozorovať.

Ďakujeme