Primátor mesta Poprad Anton Danko a generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Nemocnice Poprad, a. s., Peter Petruš privítali prvých novorodencov roku 2019

Prvé dieťatko na východe Slovenska sa narodilo na Nový rok už 29 minút po polnoci v popradskej nemocnici. Mamička Nicolett z Novej Lesnej sa teší zo Sofie s mierami 47 cm a 2650 gramov. Ako uviedol riaditeľ Petruš, nielen prvonarodenej východniarke, ale i ostatným želal veľa zdravia a nemocnici prial čo najviac novonarodených detí. Jeho slová boli vypočuté už počas prebiehajúcich blahoželaní, keď sa v popradskej nemocnici narodili aj prvé dvojčatá roku 2019 Marek a Tomáš. Na prvého Popradčana sme spolu s primátorom mesta Antonom Dankom museli počkať do skorých ranných hodín 2. januára. Oliver mal 54 centimetrov na 4540 gramov. Srdečne blahoželáme!