OZNAM PRE VEREJNOSŤ K 2. PREOČKOVANIU

Vážení občania,

ak ste sa z objektívnych dôvodov nemohli dostaviť na SMS pridelený termín 2. očkovania proti ochoreniu COVID-19 vakcínou Comirnaty/Pfizer vo vakcinačnom centre Nemocnice Poprad, a. s. (napr. akútna choroba, operácia, karanténa, COVID pozitivita, zlé počasie a pod.), budeme sa snažiť Vás zaočkovať druhou dávkou tak, aby bola dodržaná doba Vášho preočkovania podľa údajov výrobcu, čiže do 42 dňa od podania prvej dávky.

V prípade, že nastala vyššie spomenutá situácia a Vy ste nemohli alebo nemôžete prísť na pridelený termín 2. očkovania v našom vakcinačnom centre Nemocnice Poprad, a. s., volajte na číslo 052/ 7125 831 v čase od 08.00 do 12.00 hodiny. Na tomto čísle si Vás zaevidujeme, a akonáhle to bude možné, zavoláme Vás telefonicky na druhú dávku očkovania. Upozorňujeme, že v tomto prípade si termín ani čas vybrať nebudete môcť. Ten Vám pridelíme my.

Upozorňujeme, že uvedené číslo 052/7125 831 nie je infolinka ohľadne očkovania proti ochoreniu COVID-19, ani neslúži na zapísanie sa na náhradný zoznam očkovaných, či prihlásenie sa cez korona.gov.sk, na  zmenu alebo zrušenie prvého termínu očkovania. Na tieto účely prosím použite infolinku NCZI  0800 174 174.

Za pochopenie ďakujeme.