ZABEZPEČTE STRAVOVANIE PRE ZAMESTNANCOV ČI OBYVATEĽOV ZARIADENÍ SOCIÁLNEJ STAROSTLIVOSTI

Nemocnica Poprad, a. s., ponúka dennú dodávku pestrej, vyváženej stravy, vrátane rôznych špeciálnych diét pripravovaných podľa odborníkmi nastavených receptúr. Ponúkame vám originálnu možnosť zabezpečenia stravovania občanov, zamestnancov, či obyvateľov v zariadeniach sociálnej starostlivosti.

Táto ponuka zahŕňa nielen možnosť každodenného výberu z menu 3 až 4 jedál, z toho 1 bezmäsitého a 2 polievok. Denne pripravujeme pre našich klientov zároveň 13 základných diét a od nich odvodených špeciálnych diét, štandardizovaných diétnych postupov a kombinovaných diét vhodných pre stravníkov vyžadujúcich diétne stravovanie.

Stravu spĺňajúcu všetky nároky zdravého, pestrého a vyváženého stravovania pripravujeme v kuchyni vybavenej modernou gastronomickou technikou. V prípade záujmu sme schopní hotové jedlá denne distribuovať do Vášho podniku pri dodržaní všetkých hygienických noriem a štandardov.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a zaujímajú Vás ďalšie detaily a podrobnejšie informácie, kontaktujte nás, prosím, mailom alebo telefonicky na nižšie uvedených kontaktoch.

Mgr. Bc. Richard Vojsovič
riaditeľ ekonomického úseku