Od 1. JÚNA ZMENY V MOM A VAKCINAČNOM CENTRE

Od 1. júna bude Mobilné odberové miesto v Nemocnici Poprad (MOM) otvorené každý pracovný deň od 7.00 do 10.00 hod. V MOM sa aktuálne vykonávajú PCR testy. Na test je potrebné sa vopred objednať a dostaviť sa podľa času objednania. Pacienti, ktorí majú indikované PCR vyšetrenie lekárom, sa musia preukázať výmenným lístkom.

Vakcinačné centrum bude od júna otvorené vždy len v tretí utorok v mesiaci, v júni to bude 21. júna.

Od 8.00 do 10.00 sa bude očkovať kategória detí vo veku 5 – 11 rokov očkovacou látkou Comirnaty od spoločnosti Pfizer/BioNTech.

Od 10.00 do 12.00 sa budú očkovať kategórie detí vo veku 12 – 17 rokovdospelí očkovacou látkou Comirnaty od spoločnosti Pfizer/BioNTech.

Od 12.30 do 14.00 sa bude očkovať kategória dospelí očkovacou látkou Nuvaxovid od spoločnosti Novavax.