Jednodňová zdravotná starostlivosť - JZS v odbore oftalmológia (očné)

Kde nás nájdete?

Budova:
poliklinika, 2. poschodie
Telefón:
Areál Nemocnice Poprad

Oftalmologické oddelenie v Poprade bolo otvorené v roku 1974.

Od 1.7.2011 Oftalmologické oddelenie Jednodňovej zdravotnej starostlivosti nemá lôžka. V súčasnosti sa na našom oddelení ročne operuje viac ako 1300 operácii sivého zákalu a vyše 3500 ďalších operačných zákrokov. Oddelenie svojím personálnym a technickým potenciálom poskytuje diagnostické a terapeutické možnosti na vysokej úrovni pre pacientov zo spádových oblastí Poprad, Spišská Nová Ves, Kežmarok, Stará Ľubovňa a Levoča.
Viac o Oftalmologickom oddelení JZS sa dozviete v sekcii História. Prevádzka oddelenia je od 7:00 do 15:30 hod.
Oftalmologická ambulantná pohotovostná služba je v prevádzke v pracovné dni od 15:30 hod do 19:00 hod a v sobotu, nedeľu a sviatok od 7:00 hod do 19:00 hod.

Niektoré z nich sú nevyhnutné pre fungovanie stránky, ale o iných môžete rozhodnúť sami.