Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom formulára.

Informovanie dotknutých osôb o zákonnom spracúvaní a poskytovaní osobných údajov tretím stranám

(Nebude nikde zverejnený)
Mgr. Martina Dulovičová
Dobrý deň.

Aj touto cestou, by som sa chcela poďakovať celému personálu chirurgického oddelenia, zvlášť primárovi MUDr. Tomášovi Vnenčákovi a vedúcej sestre Mgr. Silvii Jankurovej, za profesionálny, ale hlavne ľudský prístup počas mojej hospitalizácie od 7. - 9. apríla. Veľká vďaka!

S pozdravom Mgr. Martina D.
Aťa N.
Naše veľké poďakovanie patrí celému kolektívu oddelenia ORL a sálovým sestrám za profesionálny prístup, empatiu a pomoc. Vykonávate svoje povolanie s veľkým srdcom.
S úctou Klárka Ovčáriková s mamkou
Tatiana Z.
Dobrý večer,
moja mamka, Anna M., bola hospitalizovaná na geriatrickom oddelení od 22.2.2024-6.3.2024. Týmto e-mailom chcem poďakovať celému geriatrickému oddeleniu. Skvelá primárka a všetci doktori si našli čas ma vypočuť. Vždy mi
vysvetlili aké vyšetrenia jej robili aj s ich výsledkom. Obdivujem aj prácu sanitárok a celého personálu, ktorý pracuje so starými ľuďmi.
Prajem celému kolektívu zdravie a veľa osobných i pracovných úspechov.
S úctou
Tatiana Z.
Slavomíra Bonková
Dobrý deň, moja mamka bola operovaná na katarakty 4.3.2024 a s druhým okom 11.3.2024. Chcem touto cestou poďakovať pani primárke očného oddelenia MUDr. Márii Michalkovej a celému kolektívu očného oddelenia za profesionálny a ľudský prístup. Ďakujem
Matej Adam
Dobrý deň, včera 10.3 tesne pred polnocou sme museli navštíviť detský urgent - pohotovosť v Popradskej nemocnici s naším 1,5 ročným synčekom. Značenie a informácie hneď pri vstupe nás jednoducho naviedli až na 2. poschodie kde po krátkej konzultácii cez audiovrátnika nás po pár minútach prišla vyšetriť pani doktorka Scholtzová so sestričkou. Celé vyšetrenie prebehlo veľmi ľudsky a profesionálne. Po podaní liekov synčekovi nám bol vysvetlený ďalší postup a išli sme domov. Chceme sa aj touto cestou poďakovať pani doktorke aj sestričke, robia skvelú prácu.
Nastavenia cookies súborov

Na našich webových stránkach používame súbory cookie.

Niektoré z nich sú nevyhnutné pre fungovanie stránky, ale o iných môžete rozhodnúť sami.