mikropanorama Poprad_m

Do projektu MICRO PANORÁMA POPRADU je zapojená aj popradská nemocnica

Výstava “LEGOVANIE v MÚZEU”, ktorú môžete zhliadnuť v Podtatranskom múzeu v Poprade, v pobočke v Spišskej Sobote, prezentuje svetové i domáce architektonické dominanty a je určená širokej verejnosti. Jej súčasťou je projekt MICRO PANORÁMA POPRADU, do ktorého sa môže zapojiť verejnosť prostredníctvom hlasovania. Využite možnosť rozhodnúť, ktoré architektonické dominanty mesta Poprad sa zrealizujú z LEGO stavebnice. Ku vstupenke do Podtatranského múzea v pobočke na námestí v Spišskej Sobote získate žetón, ktorým môžete dať svoj hlas tej stavbe, ktorá vo finálnom výbere nesmie chýbať.

Ak sa Vám páči dominanta našej nemocnice, zahlasujte za ňu!

Vyhlásenie výsledkov hlasovania bude zverejnené na webovej stránke Podtatranského múzea dňa 18.08.2017. Zrealizované budú štyri dominanty s najvyšším počtom hlasov. Výsledný panoramatický model Popradu, ktorý zachytí architektonickú podstatu stavieb v micro mierke bude vystavený na výstave posledné dva týždne pred jej ukončením. Priebežný stav hlasovania nájdete na facebookovom profile Podtatranského múzea a webovej stránke www.muzeumpp.sk.

mikropanorama Poprad