Výťažok z Charity Golf CUP 2019 aj pre pediatrické oddelenie s JIS a našich najmenších pacientov

Pomoc od golfistov s veľkým srdcom priniesla do popradskej nemocnice pekný darček. Detské lôžko SPARROW s matracom v hodnote  1555,20 Eur venovali Nemocnici Poprad, a.s. organizátori charitatívneho golfového turnaja CHARITY GOLF CUP pod záštitou Petra Bondru vo Veľkej Lomnici. V poradí 12.ročník turnaja priniesol výťažok viac ako 28 000 Eur pre telesne a mentálne postihnuté deti, ktoré organizátori prerozdelili prostredníctvom Nadácie Miroslava Šatana a projektu Hodina deťom. Keďže rekordná suma organizátorov prekvapila i potešila, rozhodli sa pomôcť aj pediatrickému  oddeleniu v popradskej nemocnici kúpou špeciálneho detského lôžka, ktoré našlo svoje miesto na jednotke intenzívnej starostlivosti (JIS) tohto oddelenia.  Dar, ktorý prišiel odovzdať osobne Peter Bondra spolu s riaditeľkou golfového rezortu Black Stork vo Veľkej Lomnici Silviou Hruškovou, prevzala primárka pediatrického oddelenia s JIS Beáta Šoltýsová spolu s generálnym riaditeľom Nemocnice Poprad Petrom Petrušom. Za pomoc ďakujeme!