Nové lôžko a ďalšie vybavenie pre malých pacientov od OZ CENA ŽIVOTA

Občianske združenie CENA ŽIVOTA, ktoré už 12 rokov pôsobí pri Pediatrickom oddelení s JIS Nemocnice Poprad, a. s., potešilo v pondelok detských pacientov. Z darov, ktoré združenie získalo od darcov a podporovateľov, ale aj od rodín odliečených pacientov poukázaním 2% z dane, zakúpilo spotrebný materiál pre pediatrické oddelenie.  Na jednotku intenzívnej starostlivosti tak vďaka získaným prostriedkom poputuje nové detské lôžko TEDDY BED s matracom a infúznym stojanom, stolík na prebaľovanie novorodencov a kovový mobilný vozík spolu v hodnote 4587,60 Eur. Ďakujeme všetkým za ich podporu! Všetky získané prostriedky venujeme na zlepšenie kvality a vybavenia technického vybavenia pediatrického oddelenia s JIS v Nemocnici Poprad, a. s.