OMLAĎTE SA POMOCOU PLAZMATERAPIE!

Plazmaterapia (drakuloterapia) alebo PRP terapia (plateled rich plazma) – plazma bohatá na krvné doštičky

Patrí medzi stále populárnejšie ošetrenie spomaľujúce prejavy starnutia prirodzenou cestou. Výhodou tejto metódy je, že v porovnaní s ostatnými technikami ide o vlastnú krv a nie o cudzorodé látky. V ošetrení obohatenou krvnou plazmou zohrávajú najvýznamnejšiu biorevitalizačnú úlohu krvné doštičky, ktoré sa v krvi nachádzajú. Ide o najdôležitejšie bunky v procese hojenia rán, ktoré vedú k tvorbe kolagénu a stimulácii látkovej výmeny.  Aktivácia doštičiek uvoľňuje veľké množstvo rastových faktorov. Tieto stimulujú fibroblasty a aktivujú tvorbu kolagénu. Výsledkom je pevnejšia a plnšia pokožka.

Plazmaterapia je vhodná pre stresovanú, vysušenú pokožku, na jej celkovú regeneráciu, vyhladenie vrások, na prevenciu a spomalenie starnutia, omladzuje unavenú pleť.  Je tiež vhodná na liečbu jazvičiek po akné,  je doplnkovou liečbou na viaceré kožné ochorenia.  Je stále viac vyhľadávanou metódou na riešenie problémov s vlasmi. Pôsobením vlastnej plazmy dochádza k zlepšeniu mikrocirkulácie, je potlačená patogénna flóra  a vlasové folikuly sa aktívne vyživujú. Po absolvovaní kúry sa nielen spomalí vypadávanie vlasov, ale vlasy sa stávajú lesklé, elastické, normalizuje sa funkcia mazových žliaz. Terapia je vhodná pri chronickom vypadávaní vlasov a na liečbu androgenetickej alopécie. Ošetrenie je vhodné opakovať cca 3 x v mesačných intervaloch.

Využite našu ponuku ešte teraz a objednajte sa na plazmaterapiu, mezoterapiu, aplikáciu botulotoxínu alebo výplňových materiálov. Objednajte sa na telefónnom čísle 052/ 7125 832 alebo 0948 097 990 a navštívte nás v ambulancii lekárskej kozmetiky v budove kožného stacionára na prízemí.