Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. Petra Perenčayová says:

Dobrý den,

chtěla bych velmi poděkovat personálu ortopedického oddělení, hlavně tedy MUDr. Filip Šivec, MPH za vykonanou artroskopii, anesteziologickému týmu a všem co se podíleli na tomto zákroku. Chtěla bych i vyjádřit pochvalu a vděk personálu na ortopedickém oddělení momentálně na -1 poschodí, především tedy denní službě ze dne 20.2.2024 za lidský přístup, časté kontrolování stavu, za léčbu bolesti po operaci a celkově za jejich péči.

Děkuji, celá tato naštěstí krátká zkušenost s Nemocnicí Poprad byla pozitivní.

Pěkný den,

Petra Perenčayová

2. Michal Figlár says:

Dobrý deň, touto cestou chcem poďakovať MUDr. Marekovi Šperkovi, primárovi úrazovej chirurgie, za veľmi dobre vykonaný operačný zákrok môjho ramena. Taktiež za jeho až prekvapujúci ľudsky prístup ku mne ako k pacientovi. A ďalej chcem poďakovať MUDr. Richardovi Hudačekovi za jeho presne stanovenú diagnózu. Ďakujem ešte raz veľmi pekne.

Váš komentár