Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Kaufland daruje nemocnici ovocie a zeleninu

Výnimočná situácia spojená s elimináciou ochorenia COVID-19 prináša každý deň nové, výnimočné riešenia a gestá spolupatričnosti. Lekári a zdravotníci, ktorí sú v týchto náročných dňoch v prvej línii boja so šíriacim sa koronavírusom, dostanú milý darček. Spoločnosť Kaufland sa rozhodla podporiť popradskú nemocnicu, jej odborný personál ako aj hospitalizovaných pacientov bezplatnými extra dodávkami ovocia a zeleniny, ktoré budú prerozdelené nad rámec bežného limitu stravovania zamestnancov a pacientov.  “Ďakujeme Kauflandu za podporu, každý dar či krok, ktorý pomôže zvýšiť naše šance v boji s koronavírusom, je pre nás vítaný. Tak ako zvýšený prísun vitamínov v podobe čerstvého ovocia a zeleniny, tak aj samotné gesto spolupatričnosti je v súčasnej dobe mimoriadne dôležitým a povzbudzujúcim odkazom pre nás všetkých,” uviedol generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Nemocnice Poprad, a. s., Ing. Peter Petruš, MBA.