Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Firmy z regiónu vyjadrujú spolupatričnosť

Nasledovaniahodné gesto, ktoré môže inšpiráciou aj pre ostatných! S jednoduchým a originálnym spôsobom vyjadrenia spolupatričnosti so zdravotníkmi bojujúcimi v prvej línii so šíriacim sa koronavírusom prišla spoločnosť BENAB TRADE, spol. s r.o. z Kežmarku. Regionálny výrobca matracov dal priestor zamestnancom na to, aby hodinu denne v rámci svojho pracovného času mohli vyrábať ochranné rúška pre popradskú nemocnicu. V Kežmarku tak každý deň pribúdajú stovky bavlnených rúšok, ktoré nemocnici v poslednom období začali chýbať. „Ďakujeme spoločnosti BENAB TRADE nielen za krásne gesto, ale aj jej samotným zamestnancom za pomoc v čase, kedy to naozaj potrebujeme,“ uviedol v nadväznosti na výzvu s prosbou o darovanie bavlnených rúšok pre návštevníkov a pacientov popradskej nemocnice jej generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Ing. Peter Petruš, MBA.