28. APRÍLA JE DEŇ NARCISOV

Deň narcisov je jedinečná verejno-prospešná zbierka Ligy proti rakovine. Tento rok sa koná už 26. krát. Na Slovensku je veľa vzácnych zbierok. Pre ľudí s rakovinou je však zbierka narcisov tá najvzácnejšia.

Pripnite si malý kvietok na podporu onkologických pacientov opäť aj v uliciach. Viac o tom, ako pomáha Liga proti rakovine zo zbierky DEŇ NARCISOV nájdete na https://www.dennarcisov.sk/ako-pomahame. Prispieť môžete od 21.4. do 6.5. 2022.

Ako prispieť?

NARCIS MÔŽETE ZÍSKAŤ

28.4. v uliciach Slovenska u našich dobrovoľníkov za dobrovoľný príspevok

28.4. a 29. 4. v obchodoch Tesco a dm drogerie

ONLINE A SMS ZBIERKA

Od 21.4. do 6. 5. 2022 môžete prispieť prostredníctvom:

PLATOBNÉ TERMINÁLY

Bezhotovostným príspevkom cez platobné terminály u vybraných dobrovoľníkov (BA, MT, KE) a tiež cez samoobslužné platobné terminály v bratislavských obchodných centrách Eurovea, Avion, Vivo, Bory a Nivy v Bratislave pri pobočkách Slovenskej sporiteľne.

KÚPA PRODUKTOV

Prispieť môžete aj kúpou:

  • trička od Lindex, ktoré navrhla Kristína Tormová – „Ty si dobrý narcis“ na https://shorturl.ae/XqrxQ
  • ponožiek a šatiek od Fusakle, z predaja ktorých budú 2€ venované Lige proti rakovine na https://shorturl.ae/zhfz8
  • produktov Curaprox – kúpou akéhokoľvek produktu žltej farby do 28. apríla v eshope či Smile Shopoch prispejete sumou 1€, ku ktorej Curaprox prispeje ďalšie 1€ na https://shorturl.ae/4DM3g
  • produktov Natures – zo všetkých objednávok, ktoré budú zrealizované od 21.4. do 6.5. pôjde 26% tržby pre Ligu proti rakovine. Na https://shorturl.ae/zHkZL

Ďakujeme