Preventívne prehliadky

Rezervácia

V prípade záujmu o program Preventívne prehliadky nás kontaktujte na telefónnom čísle 0905 869 128, prípadne mailujte na prehliadky@nemocnicapp.sk. Radi Vám odpovieme na všetky zadané otázky a spoločne stanovíme termín Vašej preventívnej prehliadky. Následne klient vypíše a mailom odošle objednávku, keďže tento mimoriadny program nie je hradený z verejného zdravotného poistenia, pretože ide o nadštandardnú službu ponúkajúcu klientovi neporovnateľne väčší komfort z hľadiska časovej náročnosti a individuálneho prístupu pri absolvovaní jednotlivých vyšetrení v porovnaní so štandardným postupom.

Klientom ponúkame možnosť bezplatného parkovania v areáli Nemocnice Poprad, a. s., po oznámení ŠPZ vozidla na uvedené kontakty.