Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. Renáta Š. says:

Týmto sa chcem poďakovať v mene môjho ocka Michala z Kežmarku, ktorý ležal vo veľmi vážnom stave po krvácaní do mozgu od 21.3.2018 – do 04.4.2018 na ARE a na JIS-ke na neurologickom oddelení Vašej nemocnice, za obetavý prístup lekárov aj ostatného zdravotníckeho personálu. Osobitne by som sa chcela poďakovať lekárom MUDr. Bodnárovi a MUDr. Brinckovi, ktorí nám trpezlivo pomáhali v ťažkých chvíľach.
    Ešte raz srdečná vďaka a veľa úspechov vo Vašom náročnom poslaní.

2. Anna says:

Dobrý deň.
    Podstúpila som operáciu výmeny šošoviek ľavého a pravého oka na Očnom oddelení v nemocnici v Poprade.
    Tím lekárov a zdravotných sestier pod vedením pani primárky MUDr. Márie Michalkovej, svojim zodpovedným prístupom, odbornosťou a ľudskosťou pomáhajú vylepšovať zrak pacientov, ktorí tu nachádzajú pomoc zo širokého Spišského regiónu.
    Týmto spôsobom sa chcem poďakovať všetkým. Ste skvelý kolektív a patrí vám srdečná vďaka.

Anna z Markušoviec

3. Katarína a Erik H. says:

V dňoch 05.02. – 16.02. 2018 sme boli s mojim, v tom čase 4-mesačným synom Oliverom hospitalizovaní na Vašom detskom oddelení na jednotke intenzívnej starostlivosti.
    Touto cestou by som chcela vyjadriť moje úprimné poďakovanie celému personálu tohto oddelenia. Bola som veľmi milo prekvapená profesionálnym prístupom celého mladého kolektívu lekárov, zdravotných sestier a ostatného personálu.
    Moje špeciálne poďakovanie patrí pani primárke MUDr. Beáte Šoltýsovej za jej osobný dohľad na zdravotný stav môjho syna.
    Moje ďalšie špeciálne poďakovanie patrí MUDr. Petrovi Bratkovi a MUDr. Dane Fabiánovej. Nesmierne im ďakujem za ich dennú starostlivosť, ochotu odpovedať na každú moju otázku a hlavne za ich ľudský prístup k nám obom.
    Ešte raz nesmierna vďaka Vám všetkým.
    Ostávam s úctou a želám veľa pracovných úspechov

Katarína a Erik H.

4. Tibor Š. says:

Ďakujem lekárom, sestrám aj celému personálu neurologického oddelenia za profesionálnu starostlivosť, ústretovosť a ľudský prístup počas mojej hospitalizácie od 16.3. do 22.3.2018 počnúc prijatím na CP až do odchodu aj s podrobným vysvetlením problematiky v prepúšťacej správe.
    Pretože nebolo možné poďakovať pri odchode každému osobne, činím to teraz takýmto spôsobom.
    Ešte raz – úprimná vďaka.
    S pozdravom
    Tibor Š.

5. Viera F. says:

Chcela by som touto cestou poďakovať za promptný, nezištný a obetavý prístup Vašich lekárov, kolektívu a všetkým, kotrí majú úžasný prístup k pacientom.
    Ďakujem z celého srdca Vám aj Vášmu personálu.

6. Milan R. says:

Touto cestou sa chcem velmi pekne podakovat celemu Ortopedickemu oddeleniu, za ich profesionalny pristup, starostlivost o pacienta a vsetko, co pre mna urobili pocas mojej hospitalizacie. Vysoko si vazim Vasu pracu a este raz dakujem.

Váš komentár