Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. Frantisek says:

Dovoľte mi touto cestou vyjadriť úprimné poďakovanie celému urologickému oddeleniu Nemocnice Poprad, špeciálne primárovi MUDr. Erik Chorvátovi za vysokoprofesionálny, ústretový a ľudský pristúp počas mojej hospitalizácie a operačného zákroku.
    Celému kolektívu želám do budúcnosti veľa úspechov a množstvo spokojných pacientov.

Ešte raz úprimná vďaka za pomoc a profesionálny prístup.

2. Zariadenie pre seniorov LEONARDo says:

V mene našich klientov a zamestnancov chceme poďakovať dopravnej službe Nemocnice Poprad za profesionálny a ľudský prístup k našim klientom počas celého roka. Vážime si ich ochotu, pomoc a trpezlivosť pri manipulácii s našimi klientmi zariadenia pre seniorov LEONARDO. Ešte raz veľká vďaka vodičom dopravnej služby Nemocnice Poprad.

3. Monika V. says:

12.január 2018 o 11,30 hod.
    Chcela by som poďakovať sestričke v ORL ambulancii.Sestrička je vždy milá, usmiatá, nápomocná, vždy pozitívne naladená. Oceňujem jej ľudský prístup.Ďakujem veľmi pekne.

4. Ružena T. says:

Rozhodla som sa poďakovať MUDr. Danielovi Bertovi a sestričke p. Hanke Bolešovej z ortopedickej ambulancie v Kežmarku v Nemocnici na ul. Dr. Alexandra, za ich veľmi ľudský, profesionálny prístup k pacientom, ktorý sa v dnešnej dobe veľmi cení a nie tak často vidí. Pri riešení mojich zdravotných problémov boli trpezliví, láskaví, ústretoví.
    MUDr. Berta s úsmevom odpovedal na všetky moje zvedavé otázky, žiadna známka nervozity, aj keď mal plnú čakáreň, bolo na ňom vidno, že mu záleží v prvom rade na človeku, aby pomohol a poradil ako najlepšie vie.
    Zároveň chcem poďakovať vedeniu Nemocnice Poprad a všetkým, ktorí sa pričinili o zriadenie tejto ambulancie, pretože týmto rozhodnutím určite pomohli aj ďalším pacientom.
    Prajem im aj kolegom, ktorí pracujú v tejto ambulancii veľa zdravia, osobných aj pracovných úspechov.

Ružena T.

5. Zuzana M. says:

Dobrý deň, chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za profesionálny a ľudský prístup – lekárom, zdravotným sestrám a celému zdravotnému personálu na Oddelení úrazovej chirurgie s JIS.
    Osobitné poďakovanie patrí MUDr. Jánovi Tamášovi.
    Ďakujem Vám veľmi pekne za všetko a želám veľa úspechov v práci.
    S pozdravom Zuzana M.

Váš komentár