Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

1. Ladislav Klapáč says:

Dovoľte mi touto cestou vyjadriť úprimné poďakovanie kolektívu chirurgického oddelenia za vysokoprofesionálny, ústretový a ľudský prístup počas mojej hospitalizácie a operačného zákroku. Celé oddelenie je na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni a poskytované služby prevyšujú očakávania aj najnáročnejších pacientov. Celému kolektívu želám do budúcnosti veľa úspechov a množstvo spokojných pacientov.

Ešte raz úprimná vďaka za pomoc a profesionálny prístup.
    S pozdravom Ladislav Klapáč, Spišské Vlachy

2. Jaroslava Kvetková says:

Chcem sa týmto spôsobom poďakovať doktorom, sestričkám a všetkým, ktorý tam so mnou boli na chirurgii. Odviedli ste skvelú prácu s úžasným prístupom k človeku. Nebola som najlepší pacient, ale Vy ste to dali.
    Dakujem.

3. Jan Balog says:

Ďakujem MUDr. Karel Kroupa, PhD. a jeho teamu za dobré vykonanú operáciu 20.10.2017, pacient sa rýchlo zotavuje a ďakujeme celá rodina za dobré odvedenú prácu, jasné aj celému ARO oddeleniu. Dakujeme

4. Soňa a Ladislav says:

Týmto chceme prejaviť obrovskú vďaku za príkladnú a obetavú starostlivosť na geriatrickom oddelení nemocnice v Poprade.
    Chceme sa menovite poďakovať pánovi primárovi MUDr. Christianovi Schweitzerovi za jeho obrovské srdce a pochopenie nielen voči pacientom, ale aj voči príbuzným. Stále si našiel čas a s trpezlivosťou a láskavosťou nás informoval o zdravotnom stave našej mamy, vždy nás dokázal podporiť milým, ľudským prístupom.
    Ďalej sa chceme poďakovať izbovej lekárke MUDr. Iane Stegure, ako aj všetkým lekárom, sestričkám, ošetrovateľom a celému personálu geriatrického oddelenia, ktorí sa starali o našu mamku a pomohli nám v najťažších chvíľach nášho života.

5. Milan Husár says:

Týmto sa chcem poďakovať personálu chirurgie, zvlášť MUDr. Vnenčákovi za skvelý výkon a jeho prístup, čiernym očiskám na operačnej sále a všetkým maskovaným sestričkám, ktoré tam boli, aj tým, ktorých som nevidel. Všetkým sestričkám,sú super. Aj ostatným. Chirurgia je super, ale nerád by som tam zase bol ako pacient, čo je myslím pochopiteľné. V neposlednom rade ďakujem aj MUDr. Fáberovej a sestričkám v chirurgickej ambulancii. Pán primár MUDr Kroupa, PhD., robíte to dobre, ďakujem.

6. ivana bohunčáková says:

Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať za starostlivosť na detskom oddelení, kde sme ležali aj s dcérkou, ktorej zistili cukrovku. Lekári a sestričky nám svojim prístupom a pozitívnou náladou veľmi spríjemnili pobyt v nemocnici, za čo im patrí veľká vďaka.
    S pozdravom
    Bohunčáková, Poprad

7. Jozef M. says:

Vážený pán riaditeľ ,

vyslovujem poďakovanie kolektívu neurologického oddelenia pod vedením pani primárky MUDr. Ľ. Snopekovej. Na oddelení sa mi dostalo maximálnej starostlivosti. Počas pár dní, ktoré som preležal v nemocnici, som mal príležitosť “otestovať” starostlivosť o pacienta. Preto sa chcem poďakovať, i za Váš prístup, pretože predpokladám, že vytvárate personálu maximálne možné podmienky pre ich prácu.
    Želám Vám hodne síl a vytrvalosti a hlavne spokojných a uzdravených pacientov.

S pozdravom Jaroslav M., Poprad

Váš komentár