Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!

Vážení pacienti, klienti, návštevníci nemocnice!

Vašu spokojnosť s poskytnutou zdravotnou starostlivosťou môžete vyjadriť prostredníctvom komentárov. Pre pridanie poďakovania kliknite na názov článku.

Komentáre k téme “Boli ste spokojní? Poďakujte nášmu personálu!”

 1. Michal hovorí:

  Chcem sa týmto poďakovať celému personálu urologického oddelenia za príkladnú starostlivosť počas môjho pobytu 12.06. – 18.06.2017 na tomto oddelení. Ďakujem.

 2. Karol hovorí:

  Dobrý deň Nemocnica Poprad,

  Poďakovať sa patrí celému kolektívu na očnom oddelení – ten ústretový a priateľský prístup k pacientom nehovoriac pracovnej klíme medzi samotným zdravotníckym personálom navzájom. Na toto oddelenie možete byť právom pyšný – hrdý. Keďže nepoznám všetky mená zdravotnického personálu tak aspoň uvediem tých ktorý viedli v spominane dni zákrok : 01.06.2017 – Mudr. Alica Šutá a 08.06.2017 – Mudr. Ivana Strachanová.

  S pozdravom Karol S.

 3. Kvetoslava hovorí:

  Dobrý deň.
  Chcela by som pochváliť personál na ortopedickom oddelení JIS. Sú to fakt ľudia na svojom mieste. Šikovní, profesionálni, zruční a hlavne ľudskí. Hoci je sobota oni sú tu a starajú sa. Veľká vďaka dnešnej službe.
  Taktiež musím vyjadriť obdiv, čo ste dokázali urobiť s priestormi oddelenia.
  Želám veľa úspechov vo Vašej práci. Kvetoslava L.

 4. Milan Fabrici hovorí:

  Dobrý deň,
  dovoľte mi sa poďakovať za záchranu života. Dňa 2.6.2017 popoludní MUDr. Pelikánovi a všetkým záchranárom, ktorí ma úspešne defibrilovali a vďaka Vašej profesionalite a vysokej odbornosti som prežil. Zachránili ste nielen človeka, ale aj otca 8 mesačného dievčatka a manžela mojej drahej manželky. Obrovská vďaka za všetko. Nebyť Vás už nie som na tomto svete. ĎAAAAAAKUJEEEEEM.
  Milan Fabrici

 5. Milan hovorí:

  Dovoľte mi poďakovať za záchranu života, osobitne MUDr. P. Pelikánovi a vešetkým záchranarom, ktorí ma úspešne defibrilovali a zachránili rýchlymi rozhodnutiami a odbornou zdatnosťou ďaleko nad európskym priemerom. Vďaka pán doktor za Vašu rozhodnosť a vysokú odbornosť. Zachránili ste nielen človeka, ale aj otca 8 mesačneho dievčatka a manžela mojej drahej manželky. Ďakujem Vám všetkým, ktorý ste ma zachránili 2.6.2017.
  Milan Fabrici

 6. Anka hovorí:

  Dobrý deň,
  07.júna 2017 som bola hospitalizovaná na gynekologicko-pôrodníckom odd. z dôvodu pôrodu.
  Touto cesto sa chcem poďakovať celému zdravotníckemu tímu tohto odd. za nadštandardný prístup, ako profesionálny tak aj ľudsky.
  Osobitne by dom chcela poďakovať p. MUDr. Linkeschovi, Bc. Lýdii Repaskej a p. Šebestovej za fantasticky a profesionálne odvedenú prácu na pôrodnej sále😁
  O Popradskej nemocnici si myslím len to najlepšie a táto skúsenosť nebola výnimkou. Budem vrelo odporúčať aj ďalej.
  Ešte raz veľká vdaka🤗

 7. Zdenka a Hanka hovorí:

  Veľmi ďakujem celému gynekologicko-pôrodníckemu tímu, hlavne p. doktorke Ongerovej a p. doktorovi Linkeschovi za všetku starostlivosť, milé slová a profesionalitu počas môjho pobytu na oddelení.

  Za predpôrodnú prípravu a následnú obetavú starostlivosť na oddelení ďakujem Bc. Bakovej,
  Bc. Repaskej. Sú plné energie a vždy usmiate! 🙂

  Rovnako ďakujem p. doktorkám Šustrovej a Fulopovej za starostlivosť o čerstvo narodenú dcérku a trpezlivosť pri odpovedaní na otázky ohľadom jej zdravotného stavu.

  Prajem nemocnici veľa úspechov a podobne spokojných pacientov.

  ĎAKUJEME!

 8. Helena Sedlakova hovorí:

  Chcem sa poďakovať personálu chirurgického oddelenia a hlavne MUDr. Tomášovi Francistymu za príkladnú starostlivosť a ľudský prístup počas môjho pobytu na oddelení. Ďakujem.

 9. Helena Sedlakova hovorí:

  Chcem sa poďakovať pani doktorke MUDr. Denise Janovskej z chirurgickej ambulancie v Poprade za profesionálny a ľudský prístup a prajem jej mnoho úspechov. Ďakujem.

 10. Ian hovorí:

  Dear Sir, I am writing to thank you and all your staff for saving my life twenty years ago, following a major coronary infarcts while walking in your beautiful mountains. I am still able, thanks to the expertise of your highly trained and efficient coronary care staff, to continue enjoying the Tatra mountains.

  Yours very sincerely, Ian David M.

 11. Jozef hovorí:

  Ďakujem celému Pediatrickému personálu za príkladnú zdravotnú starostlivosť aj za ľudský prístup.
  Jozef

 12. K. hovorí:

  Chcela by som poďakovať celému pediatrickému oddeleniu s JIS pod úžasným vedením pani prim. MUDr. Šoltýsovej za príkladnú starostlivosť o môjho syna počas hospitalizácie.
  Celý kolektív oddelenia bol veľmi milý a profesionálny.
  ĎAKUJEME

 13. Edita hovorí:

  Dovoľujem si touto cestou vyjadriť úprimné poďakovanie zamestnancom neurologického oddelenia Nemocnice Poprad, a.s. – všetkým lekárom, zdravotným sestrám a ošetrovateľkám za ich obetavú prácu, vľúdny prístup a nezištnú starostlivosť, ktorú mi poskytli počas mojej hospitalizácie na neurologickom oddelení, kde som bola prijatá s akútnymi bolesťami v krížovej časti, a to v období od 4.05.2017 – 12.05.2017.
  Moj poďakovanie a úcta patrí MUDr. Ľubici Snopekovej, primárke neurologického oddelenia, ktorá svojou príkladnou prácou a prirodzenou autoritou vedie kolektív zamestnacov neurologického oddelenia.
  Moje osobitné poďakovanie patrí MUDr. Ivete Ružinskej, zástupkyni primárky, ktorá mi počas hospitalizácie poskytla a zabezpečila potrebnú komplexnú starostlivosť, čo sa v krátkom čase prejavilo aj na zlepšení môjho zdravotného stavu. Ďakujem jej za odborný a profesionálny prístup ako i povzbudivé slová.
  Moje poďakovanie v neposlednom rade patrí aj ošetrujúcej lekárke MUDr. Dominike Lopatovej za jej príkladnú starostlivosť, profesionálny a zároveň ľudský prístup.
  Dovoľte, aby som Vám všetkým v ďalšej práci popriala veľa úspechov, v osobnom živote veľa lásky, zdravia, pohody a porozumenia.

 14. Lenka Čičatková hovorí:

  Na oddelení úrazovej chirurgie s JIS som strávila necelé 2 týždne po úraze na svahu. Napriek úrazu aj komplikáciám to vďaka celému personálu boli dni plné smiechu, maximálnej ústretovosti, porozumenia, zodpovedného prístupu a v neposlednom rade ľudskosti.

  Prístup aký som stretla v Poprade je niečo výnimočné. Tešila som sa každé ráno na pani upratovačku, ktorá pred rannou vizitou upratala izbu JIS kde som ležala, pozdravila, milo sa usmiala a svoju prácu urobila s pohodou a nie hundraním ako som bola zvyknutá z iných nemocníc.
  O opatere a starostlivosti sestier by som sa mohla rozpísať na niekoľko strán. Prežili so mnou lepšie aj horšie dni, vždy urobili maximum aj nad rámec ich povinností. Sú to ženy, na ktoré budem celý život spomínať, lebo hlavne vďaka nim a ich NONSTOP starostlivosti, som po tak krátkej dobe po úraze išla domov.
  Pán primár – ďakovala som veľakrát a ešte veľakrát budem!
  Všetci lekári, ktorí sa pri mne striedali cez deň aj v noci – ďakujem vám. Ďakujem, že som sa necítila ako ďalší človek v poradí, že som Vám naozaj verila, že pre moju liečbu robíte maximum, že sa zaujímate, že môj stav nebude podcenený.
  Ďakujem Vám všetkým za humor, s ktorým ste to so mnou zvládli.
  Prajem celému oddeleniu všetko len to najlepšie! Najlepších pacientov, stroje, vybavenie, platy… lebo ten najlepší personál tu už máte!
  Ďakujem, že vďaka Vám na celý úraz a liečbu spomínam s úsmevom!

 15. Štefan hovorí:

  Vážená pani primárka MUDr. Ľubica Snopeková.
  Dovoľte mi poďakovať sa Vám, ako aj celému zdravotníckemu personálu, vrátane študentov Zdravotníckej školy, ktorí sa o mňa a verím, že aj o ostatných pacientov so zanietenosťou a ľudskosťou starali počas môjho pobytu na Vašom oddelení v čase od 20.4. do 27.4. za poskytnutie zdravotnej starostlivosti.
  Dovolím si tvrdiť, že Vaše oddelenie môže byť vzorom pre ďalšie oddelenia Nemocnice PP, ale aj iné nemocničné zariadenia, kde som sa aj napriek neľahkej zdravotnej situácii cítil veľmi dobre.
  Ešte raz Vám za všetko ďakujem a prajem Vám všetkým veľa síl, pracovného elánu a spokojných pacientov tak ako som bol ja sám.

  S úctou Štefan Ž.

 16. Jaroslav Zahradníček hovorí:

  Príjemné sviatky celému personálu ortopedie, zvlášť ďakujem MUDr. Krčovi za perfektnú opravu nártu v septembri 2016. Ďakujem

 17. Maria Jedlakova hovorí:

  Bola som nadmieru spokojna s pristupom lekarov a sestier na Gynekologicko-porodnickom oddeleni, ktori si naozaj svoju pracu robia perfektne, na jednotku. Vsetci boli mili a napomocni. Ludia zo srdca Vam vsetkym dakujem a prajem len to najlepsie:-)

 18. Roman hovorí:

  Važená pani primárka Dražilová,

  Dovoľte mi, aby som sa Vám touto cestou ešte raz veľmi pekne poďakoval za starostlivosť, ktorá mi bola poskytnutá pri hospitalizácii na Vami riadenom oddelení. Bola to moja prvá hospitalizácia v živote a začala hneď koronárkou. Nebolo by fér hodnotiť jednotlivcov, cez to všetko by som veľmi chcel poďakovať kolektívu sestier a ošetrovateľov na koronárke a aj oddelení na treťom poschodí, určite Soničke T. za jej morálnu podporu a dodávanie optimizmu a pani doktorke, ktorej meno som prepáčte zabudol, že sa ospravedlňujem. Zároveň ďakujem pánom doktorom Zoričákovi a pánu doktorovi Pelikánovi. Za jeho profesionálny a zároveň ľudský prístup a konzultatívny spôsob komunikácie a vysvetlenie mojej diagnózy.
  Nemal som dôvod ani chvíľu pochybovať o ich rozhodnutiach a mali a majú moju absolútnu dôveru. Samozrejme pani doktorke Katanovej, mojej ošetrujúcej lekárke.
  V neposlednom rade samozrejme Vám za Váš príjemný prístup a milý úsmev.
  Bohuziaľ som si uvedomil, že nie som nesmrteľný a človek na lôžku ocení každú drobnú pomoc, ktorú by si inak ani nevšimol.
  Mal som dosť času premýšľať nad prioritami keď 21 hodín do mňa tiekla kapačka a spoznať Vašu prácu trocha bližšie.
  Je veľmi náročná, či už fyzicky, alebo psychicky.
  Preto príjmite prosím moje poďakovanie ako úprimné, a prajem hodne síl a zdaru pri Vašom náročnom povolaní a samozrejme aj Vašich podriadených.

 19. Katarína hovorí:

  Chcem Vás požiadat o odovzdanie POĎAKOVANIA ctenému pánu doktorovi Štefanovi Grendovi na krčnom oddelení. Tento človek mi dal elán do života. Veľmi veľmi mi pomohol. Myslela som, že umieram, keď prišla ku mne záchranka. A hľa tu som ja žijem. Dr. Grenda je ÚŽASNÝ LEKÁR svoju prácu nemá len ako prácu, ale je mu to dané ako posolstvo. Tento človek je človek s veľkým Č. TENTO LEKÁR je lekár s veľkým L. Veľmi veľmi pekne mu ďakujem za pomoc. Želám príjemné veľkonočné sviatky. Buďte hrdý, že Poprad ma takýchto lekárov- je to superrrrrrrrrrrrrrr. S úctou a srdečnou vďakou Katarína

 20. Pavol hovorí:

  Ďakujem veľmi pekne kolektívu ortopedického oddelenia, ďakujem MUDr.KŔČOVI a celému operačnému tímu za dobre vykonanú operáciu kolena, za ľudský, profesionálny prístup, vďaka patrí aj sestrám, sanitárkam, upratovačkám…,
  prajem mnoho vydarených operácii a veľa spokojných pacientov.

 21. Anneta hovorí:

  Ďakujem veľmi pekne kolektívu detského oddelenia pod vedením pani primárky MUDr. Beáty Šoltýsovej a vedúcej sestry Mgr. Ingrid Ficovej za záchranu života môjho syna, za celkovú starostlivosť sestier, lekárov na JIS, oceňujem profesionalitu všetkých a vyjadrujem úctu a veľké poďakovanie MUDr. Petrovi Bratkovi.
  Ešte raz veľká vďaka,
  prajem mnoho úspechov a veľa vyliečených detičiek
  šťastná matka

 22. Jozef hovorí:

  Dobrý deň,

  touto cestou chcem vyjadriť úprimné poďakovanie personálu oddelenia Neurológie v Poprade lôžková časť 4. posch., kde som bol hospitalizovaný v čase od 22.1. – do 12.2. tohto roku (medzitým som absolvoval operáciu chrbtice v Košiciach).
  Úprimne zdôrazňujem môžete byť právom hrdý na personál tohto oddelenia. Chcem vyzdvihnúť nie len profesionálny prístup, ale aj ľudské jednanie, pri ktorom máte pocit, ako veľmi záleží Vašim pracovníkom na zdraví pacientov. Verím, že podobnú skúsenosť by som mal aj na inom oddelení Vašej nemocnice.
  Želám Vám všetkým veľa zdravia, pracovného elánu a spokojných pacientov, lebo až keď človek potrebuje Vašu starostlivosť si uvedomí, akí ste pre nás potrební.

 23. Mgr. Renáta Čičatková hovorí:

  Rada by som vyslovila úprimné ďakujem primárovi Oddelenia úrazovej chirurgie
  MUDr. Martinovi Lajošovi a tiež celému kolektívu oddelenia za ľudský a vysoko profesionálny prístup pri hospitalizácii mojej dcéry Lenky Čičatkovej po vážnom úraze.

  S úctou Mgr. Renáta Čičatková

 24. Ondrej hovorí:

  V závere roka 2016 som absolvoval na oddelení fyzioterapie jednotlivé procedúry. Chcem sa poďakovať kolektívu fyzioterapie za ich ochotný a profesionálny prístup, ktorý som obdržal od zamestnancov a to konkrétne MUDr. Litvínovej, odd. fyzioterapie, odd. masáže, odd. elektro a odd. ultrazvuku. Poabsolvovaní vyššie uvedených procedúr som pocítil zlepšenie môjho zdravotného stavu.

  Ondrej

 25. Jozef hovorí:

  Dovoľte mi, aby som sa týmto spôsobom poďakoval primárovi MUDr. Jánovi Sopkovi za príkladnú staroslivosť pri liečbe mojej choroby.
  Už niekoľko rokov som pacientom pána primára a jemu vďačím za skoré rozpoznanie mojej závažnej choroby, za jeho odbornú liečbu a tým vlastne za záchranu života.
  Nesmierne si vážim jeho odborné kvality, ale aj nezvyčajne ľudský prístup a empatiu.
  Môžete byť pyšný na to, že vo svojom kolektíve máte takého lekára.

  S úctou vďačný pacient Jozef

 26. Viera hovorí:

  S veľkou úctou chcem poďakovať celému zdravotníckemu personálu oftalmologického oddelenia nemocnice pod vedením primárky MUDr. Michalkovej za ich prvotriednu a vysoko kvalitnú lekársku a ošetrovateľskú staroslivosť, ktorú mi poskytli počas mojich operačných zákrokov. Ich ohľaduplnosť a zodpovedný prístup k pacientom vytvára pokojnú a príjemnú atmosféru.

  Moje úprimné poďakovanie a prianie veľa ďalších pracovných úspechov, zdravia a síl pri výkone ich zálužnej práce.

  Vďačná pacientka Viera

 27. Vladimir hovorí:

  V mene môjho kolegu Halmosa Gyorgya M.D. PhD. a jeho rodiny sa chcem poďakovať kolektívu OAIM za starostlivosť o p. Dr. Josefa Nyergesa hospitalizovéneho na Vašom oddelení.

  S pozdravom

  Vladimir Cernak M.D., PhD.
  Cardiothoracic anaesthesiologist
  University Medical Center Groningen
  The Netherlands

 28. Zlatica hovorí:

  Ďakujem veľmi pekne celému ortopedickému oddeleniu ako aj operačnému tímu, všetci boli milí, pozorní, profesionálni…začína to mať úroveň a konečne som cítila ľudskosť na miestach, kde sa dostaneme, keď sme slabí chorí, bezmocní…pekná práca ľudkovia, ďakujem

 29. Jozef hovorí:

  Chcem sa touto cestou poďakovať celémmu personálu chirurgického oddelenia počas môjej hospitalizacie a operácie dňa 1.3.2017. Moje poďakovanie patrí aj anest. MUDr. Kataríne Gallikovej. Prajem Vám veľa úspechov vo vašej náročnej a zodpovednej práci.
  Jozef

 30. Anna Hrdinová hovorí:

  Chcela by som vyjadriť poďakovanie celému týmu chirurgického oddelenia, osobitne pánu primárovi MUDr. Karelovi Kroupovi, PhD. a MUDr. Martinovi Kučerovi, za vysoko profesionálny s ľudský prístup. Vrámci vyšetrení odhalili príčinu mojich problémov, vedia zrozumiteľne aj pre laika vysvetliť diagnózu, správne navrhnúť liečbu a zdôrazniť prípadné riziká s ňou spojené.

  Do budúcnosti Vám želám všetko najlepšie a veľa spokojných pacientov.

 31. rodina Horváthová hovorí:

  Ďakujeme celému tímu okolo doktora MUDr. Tomáša Kramára z 15.02.2017 o 7:00 hodine, kedy pomohli priviesť na svet našu dcérku Alexandru. Vyzdvihujem aj skvelý prístup pána doktora pri popôrodnej starostlivosti.
  Želáme veľa šťastia vo vašej ďalšej krásnej práci.

 32. Peter Knut hovorí:

  Dobrý deň,

  chcel by som sa touto cestou poďakovať kolektívu na pôrodnej sále a to menovite: Dr. Kramár Tomáš, Dr. Linkesch Peter a personálu: Bc. Valenčíková Katka, Bc. Repaská Lýdia a Dipl. operačnej sestre p. Bohunčákovej…… všetkým pomocným sestričkám….

  vrelá vďaka pri pomoci na svet nášmu malému Alexandrovi….

  prajem veľa síl vo vašej krásnej práci……

 33. Dagmar hovorí:

  Chcem sa poďakovať za odborný a mimoriadne ľudský prístup MUDr. Bodnárovi, ktorý vyšetroval moju mamku, 83-ročnú pacientku na centrálnom príjme.
  Ďakujem

 34. Jana hovorí:

  Chcem sa poďakovať za odborný a mimoriadne ľudský prístup celému personálu počas mojej hospitalizácie na gynekologickom oddelení.

 35. Ľubica hovorí:

  Chcem sa poďakovať kolektívu traumatológie popradskej nemocnice, kde som bola od 4.2.2017 do 8.2.2017 hospitalizovaná so zlomeninou členka pravej nohy. Ich profesionálny, ľudský a ústretový prístup k človeku napriek množstvu pacientov, ktorým pomáhali, vo mne zanechal hlboký dojem. Zvlášť chcem poďakovať MUDr. Marekovi Šperkovi, ktorý mi nohu operoval.
  Všetkým veľké ďakujem.

 36. OT hovorí:

  V dňoch 04.11.2016 – 28.11.2016 som absolvoval na oddelení fyzioterapie jednotlivé procedúry. Chcem sa poďakovať kolektívu fyzioterapie za ich ochotný a profesionálny prístup, ktorý som obdržal od jednotlivých zamestnancov z jednotlivých oddelení a to konkrétne pani MUDr. Litvínovej, odd. fyzioterapie, odd. masáže, odd. elektroliečby, a odd. ultrazvuku. Po absolvovaní vyššie uvedených procedúr som pocítil zlepšenie môjho zdravotného stavu.

 37. AB hovorí:

  Vážený pán riaditeľ,

  chcela by som sa poďakovať za výnimočnú opateru a obetavý prístup počas pôrodu. Zvlášť chcem vyzdvihnúť mimoriadnu starostlivosť pred, počas a po pôrode, ktorý prebehol bez komplikácií vďaka tímto vzácnym ľuďom, personálu na pôrodnom oddelení, pani MUDr. Zuzane Martinkovej a pôrodným asistentkám Bc. Lýdii Repaskej a Bc. Ľubici Pitoňákovej. Títo ľudia si zaslúžia ocenenie za svoju kvalitne odvedenú prácu, ktorou robia česť Nemocnici Poprad.

  S vďakou

  AB

 38. Alena hovorí:

  Chcela by som sa touto cestou poďakovať sestričke Alici Novotnej, z gynekologicko – pôrodníckeho oddelenia, za starostlivosť, profesionálny a ľudský prístup. Ďakujem.
  Mamička s dvojičkami.

 39. Po roku od operácie karpálneho tunela na pravej ruke vyjadrujem veľkú vďaku p. doktorovi Michalovi Pagáčovi. Robí dobrú prácu, ruka mi funguje úplne normálne, navyše bol milý.

 40. Po roku od operácie karpálneho tunela na pravej ruke vyjadrujem p. doktorovi Michalovi Pagáčovi veľkú vďaku. Povrchová necitlivosť palca sa po rehabilitácii postupne stratila, ruka mi funguje úplne normálne. Vďaka, nech sa Vám darí!

 41. Alena hovorí:

  Ďakujem za ľudský prístup, ochotu a podporu MUDr. Kataríne Gallikovej z odd. anestéziológie a intenzívnej medicíny, ktorá zabezpečila bezbolestný a hlavne bez-stresový priebeh sekcie. Celú dobu ma sprevádzala a veľmi pozitívne ovplyvnila celý priebeh. Ešte raz veľké ĎAKUJEM. Mamička s dvojičkami.

 42. Štefan hovorí:

  Rád by som poďakoval za profesionálny a hlavne maximálne ľudský prístup celého kolektívu pri pôrode mojej manželky, menovite MUDr. Zelenému, pôrodným asistentkám Bc. Lýdii Repaskej, Mgr. Márii Najmikovej a sestre pani Maníkovej. Od začiatku tam bola veľmi príjemná atmosféra, o ktorú sa starala pôrodná asistentka pani Repaská, za čo jej patrí moja veľká vďaka.
  Bol som aj pri pôrode mojej prvej dcéry a tak môžem hodnotiť, že prístup personálu sa zlepšuje.
  V tomto prípade tam už veľa priestoru na zlepšovanie nebolo, nakoľko to bolo perfektné 🙂
  Ešte raz vďaka za spríjemnenie príchodu na svet mojej druhej dcéry.
  Rusnák

 43. Andrea hovorí:

  Ďakujem celému kolektívu centrálneho príjmu – úrazovej ambulancie a RTG laborantom za ľudský, milý a profesionálny prístup pri ošetrení mojej dcéry po úraze dňa 21.1.2017 v poobedňajších hodinách. Napriek obrovskému množstvu pacientov to bola veľmi pozitívna skúsenosť a môžu byť príkladom množstvu iných pracovísk. Pani RTG laborantka nám sama ponúkla záznam vyšetrenia na CD nosiči pre potreby kontroly, nakoľko tá už bude realizovaná mimo PP. Veľká vďaka.
  Andrea L.

 44. Mária Psárska hovorí:

  Týmto chcem vysloviť moje veľké poďakovanie a úprimný obdiv celému oddeleniu úrazovej chirurgie pod vedením primára oddelenia MUDr. Lajoša za príkladnú starostlivosť a ľudský prístup počas celej mojej hospitalizácie a operácie v dňoch 9.12.- 14.12.2016. Ďakujem aj operačnému tímu MUDr. Šperku, ktorý mi operoval zlomeninu stehennej kosti. Hlboko sa skláňam nad odbornosťou, prístupom a záujmom celého kolektívu o pacienta.

 45. Marcela Benčuriková hovorí:

  Veľmi pekne ďakujem MUDr. Jánovi Vongreyovi za skvelý operačný výkon a jeho vysoko-odborný prístup k pacientovi. Taktiež ďakujem pani doktorke MUDr. Denise Janovskej a MUDr. Hvizdákovej za rýchle a odborné posúdenie zdravotného stavu. Ďakujem celému kolektívu zdravotných sestier a personálu za milú, ochotnú, odbornú, zodpovednú starostlivosť počas mojej liečby. Za ľudský a milý prístup pani doktorke MUDr. Barbore Hamadejovej. Poďakovanie patrí aj pani doktorke MUDr. Elene Skladanej. Chirurgické oddelenie v Poprade je skvelé. Úprimná vďaka vám všetkým 🙂

 46. Jozef Balažovič hovorí:

  8.12.2016 som sa bol informovať na recepcii diagnostickej a intervenčnej rádiologie a moc pekne ďakujem za slušné, milé a ochotné riešenie problému mojej manželky. Ešte raz ďakujem. Jozef z Liptovského Mikuláša

 47. Alena Janiglošová hovorí:

  Chcela by som sa touto cestou poďakovať MUDr. Fáberovej z chirurgického oddelenia nemocnice za staroslivosť, ktorú venovala mojej dcére Veronike J. Vďaka nej aj ostatnému zdravotníckemu personálu, ktorí sa jej venovali sa cíti lepšie a môže plnohodnotnejšie žiť.
  Vážime si to a ďakujeme
  vďačná rodina

 48. rodina hovorí:

  Chceme sa poďakovať a vyjadriť vďačnosť a uznanie za ľudský, odborný, morálny prístup a príkladnú starostlivosť počas hospitalizácie našej drahej mamy a babky Márie Lajošovej.
  Z úprimného srdca ĎAKUJEME celému kolektívu interného oddelenia pod vedením primárky MUDr. Dražilovej, celému kolektívu kožného stacionára pod vedením primára MUDr. Pajerchina a celému kolektívu OAIM pod vedením primára MUDr. Brugoša.

 49. Mária P. hovorí:

  Riaditeľstvo Nemocnice Poprad,

  chcem vyjadriť vďačnosť a uznanie za profesionálny, odborný a morálny prístup lekárov a celého zdravotníckeho personálu oddelenia OAIM s primárom MUDr. Ladislavom Brugošom počas hospitalizácie môjho manžela. Ďalej ďakujem aj všetkým pracovníkom OUCH s primárom MUDr. Martinom Lajošom.
  Skláňam sa pred Vašou náročnou a zodpovednou službou. Ešte raz veľké ďakujem!

  Mária P., manželka

 50. Monika V. hovorí:

  Chcem poďakovať celému kolektívu lôžkovej časti Pediatrického oddelenia “B” za profesionálny a ľudský prístup. Bola som od 23.11.do 25.11.2016 ako sprievod s dieťaťom. S prístupom celého personálu som bola veľmi spokojná. Všetci boli ochotní, milí, starostliví a vždy usmiatí. Ďakujem.

 51. rod. Zmokova hovorí:

  Týmto sa chceme zo srdca poďakovať lekárom a sestrám z CP, ktorí v noci z 30.10. na 31.10.2016 svojim profesionálnym prístupom zachránili život nášmu synovi Jozefovi. Odviedli úžasnú prácu! Želáme im všetko dobré a ešte veľa spokojných pacientov!
  Rodina Zmokova

 52. Janka S. hovorí:

  Chcela by som sa poďakovať sestrám a lekárom z gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia, ktorí sa o mňa starali počas pôrodu 11.5.2015 /sestrička Agi – bola veľmi milá a ochotná, skrátka super/ aj po ňom, hlavne MUDr. Pavlovi Babejovi, ktorý môj pôrod viedol. Ďakujem mu za ľudský prístup, starostlivosť, správal sa ku mne veľmi milo, bola som prvorodička, mal so mnou veľku trpezlivosť, všetko mi vysvetlil. Aj vďaka nemu mám dnes krásneho synčeka. Veľká vďaka!

 53. Petronela B. hovorí:

  Veľmi rada by som sa touto cestou chcela poďakovať p. dok. Dzurkocovej z urologického odd.za jej odborné vyšetrenie, profesionálny a láskavý prístup pri mojej hospitalizácii 14.11.2016 a hlavne pri vykonanom zákroku. Pacientovi vie poradiť, vysvetliť a promptne rieši situáciu. Ako pacientka som bola veľmi spokojná, aj s personálom. Ďakujem Petronela

 54. Monika Š. hovorí:

  Menovite sa chcem srdečne poďakovať za nadľudský prístup, milé slovo, pekný úsmev a pozitívnu energiu, ktorú mi dodávali, týmto sestrám:
  Janka Jozefčáková
  Janka Batoriová
  Marta Pabišová
  Evka Kubuláková
  Alena Kunová
  Betka Pompová
  Lýdia Wierna
  Lívia Švecová
  Lenka Mazureková
  Zároveň veľká vďaka pani Snopekovej, za profesionálny prístup.

  S pozdravom Monika Š.

 55. Daniela Lučivjanská hovorí:

  Dobrý deň,

  veľmi rada by som sa touto cestou poďakovala v mene mojej mamičky za starostlivosť počas jej hospitalizácie na internom oddelení JIS-M do 03.11.2016, osobitne pani primárke MUDr. Sylvii Dražilovej, PhD., je to človek s veľkým srdcom a ľudským prístupom a v neposlednom rade odborníčka. Samozrejme poďakovanie patrí aj izbovej lekárke a kolektívu sestier. Myslím, že ľudia, ktorí majú radi svoju prácu a berú ju zodpovedne, si zaslúžia obdiv a vďaku, preto Vám touto cestou veľmi pekne ďakujem.

  Prajem veľa úspechov v živote i v práci.

 56. Anna N. hovorí:

  Dovoľte mi, aby som sa poďakovala kolektívu lekárov, sestričiek a zdravotníckemu personálu Nemocnice v Poprade, za príkladnú starostlivosť, ktorej sa dostalo mojej mamke Margite K. z Batizoviec. Ďakujem MUDr. Mikolajovej, s ktorou sme mamku na centrálnom príjeme ubezpečovali, že to bude dobré. Ďakujem celému koletívu geriatrie pod vedením primára Chrisiana Schweitzera a oddeleniu vnútorného lekárstva pod vedením primárky MUDr. Sylvie Dražilovej, PhD., za všetko, čo pre skoré uzdravenie mojej mamky urobili. Moje uznanie a poďakovanie patrí všetkým na spomínaných oddeleniach, rada by som však menovite spomenula MUDr. Martina Petreka, ošetrujúceho a izbového lekára mojej mamky. Hoci je to mladý začínajúci lekár, pevne verím, že mu jeho charizma a dobrota ostane po celý profesný lekársky život. Moja mamka bola z jeho prístupu priam dojatá.

  Ďakujem Anna N.

 57. Martina G. hovorí:

  Vážený pán riaditeľ,

  chcela by som sa poďakovať za profesionálny a zároveň láskavý prístup personálu celého chirurgického oddelenia pri mojej hospitalizácii od 11.10. do 12.10.2016.

  Martina G.

 58. Marta Bednarikova hovorí:

  Ďakujem za perfektnú prácu lekárovi ortop.odd. Mudr. Ľubošovi Murckovi, ktorý mi operoval nohu 22.7.2016.
  Za celkový profesionálny prístup operačnému tímu a sestričkám. Konečne si budem môcť obuť pekné topánky. Ďakujééééééééééém.

 59. Peter hovorí:

  Dobrý deň,
  chcem sa veľmi pekne poďakovať pôrodnému tímu z 25.09.2016. Po dlhšej úvahe sme sa rozhodli rodiť v Poprade, čo sa ukázalo ako správne rozhodnutie. Mudr. Stefaňuk, p. Šebestová, p. Krempaská a p. Glatzová, vrelá vďaka za Váš profesionálny a zároveň ľudský prístup. Slušne, milo, trefne a k veci, super. Nech sa Vám darí i naďalej a veľa spokojných rodičov, tak ako sme my.

 60. Andrea hovorí:

  Dakujem za mily pristup, ochotu a prijemnu komunikaciu na Gyn-porod. odd a Novorodeneckom odd. od lekarov, sestier a ostatneho personalu. Dakujem za dobre odvedenu pracu, milu komunikaciu a pozitivnu naladu MUDr.Tomasa Kramara.

 61. martina hovorí:

  Až po roku a pol som sa dostala na túto stránku a chcem sa poďakovat pani MUDr. Popelkovej z detskej nefrológie, lekárom a sestričkám z urológie, kde mi operovali vtedy 4r. dcéru a veľmi nám tým pomohli, jej zdravot. stav sa oveľa zlepšil. Taktiež ďakujem pohotovosti, kde mi pred dvoma dňami tiež veľmi pomohli a tiež pohotovosti detskej. Kiež by sme aj my v Revúcej mali takých lekárov, šikovných a ľudských. Fakt vám veľmi pekne ďakujem a chválim

 62. L. Jurenová - Makarová hovorí:

  Chcem poďakovať Mudr. Šarke Bezákovej za empatie a ochotu ihneď riešiť problém,na základe čoho naštartovala urýchlené vyšetrenie nášho hospitalizovaného otca

 63. Marta Marčišová hovorí:

  Pred rokom 12.9.2015 po ťažkom úraze na skalách v lokalite Kostoľany pod Tríbečom (okr. Zlaté Moravce) mi prišiel na pomoc tím leteckej záchrannej služby. Ich mená nepoznám, len sa mi podarilo zistiť meno lekárky, ktorá sa ku mne na lane do ťažko schodného terénu spustila z vrtuľníka. Podrobnosti si nepamätám, len silný pocit úžasného pokoja, istoty a bezpečia v jej rukách. Moja veľká vďaka za záchranu patrí MUDr. TERÉZII PAŠTÉKOVEJ a jej kolegom.

 64. Dobry den, pochadzam z okr. Gelnica a touto cestou sa chcem PODAKOVAT p. Primarovi Mudr. Schweitzerovi za jeho ochotu pomoct a profesionalne spravanie akeho sa mi dostalo, ked som hladala pomoc v nasom okr. Ale bola som odmietnuta. S akou ochotou pristupoval k rieseniu mojho problemu, spolu so zdr. sestrou sa neda vypovedat. V dnesnej dobe. Kedy kazdy nadava na zdravotnictvo. Mne sa na odd. geriatrie v Poprade dostalo krasneho prijatia. Velmi pekne ďakujem. Keby bolo viac takychto primarov!!!!!! Nalepkovo

 65. David hovorí:

  Chtěl bych touto cestou poděkovat za odborné ošetření panem primářem MUDr. Martinem Lajošem a celému oddělení úrazové chirurgie. Dále děkuji letecké záchranné službě za rychlí převoz z místa dopravní nehody do nemocnice.

 66. z Čierneho Balogu hovorí:

  Vážený pán generálny riaditeľ!

  Dovoľte, aby sme vyslovili úprimnú vďaku p. primárovi Oddelenia úrazovej chirurgie MUDr. Martinovi Lajošovi, tiež lekárom, zdravotným sestrám, a ostatnému zdravotníckemu personálu, ktorí sa obetavo starali o prinavrátenie zdravia nášmu synovi Martinovi po vážnom úraze. Skláňame sa pred vysokou odbornosťou i ľudskou úrovňou zdravotníckych pracovníkov na tomto oddelenie, tiež na diagnostických pracoviskách Vašej nemocnice, poskytovateľov záchrannej zdravotnej služby i vodičov sanitných vozidiel. Naša skúsenosť je najlepším dôkazom toho, že vedenie tejto nemocnice je vysoko profesionálne a zároveň hlboko ľudké.

  S úctou Jaroslav a Margita Š. z Čierneho Balogu

 67. Blažena hovorí:

  Váž. pán riaditeľ,

  v dobe, keď sa na oblasť zdravotníctva sypú často nelichotivé názory, musím napísať opak.

  8.8.2Ol6 som sa z plného zdravia dostala do kolapsu a po privolaní záchranky som údajne na centrálnom príjme upadla do bezvedomia. Po všetkých vyšetreniach už bez môjho vedomia som sa ocitla a odd. ARO, kde som sa po 36 hodinách prebrala a následne som bola doliečená na internom odd.

  Chcem sa zo srdca aj s mojou rodinou poďakovať všetkým oddeleniam, ako neurológii primárke MUDr. Snopekovej, menovite MUDr. Brinckovi, za profesionálny a ľudský prístup ku mne a najmä mojej rodine, ďalej int.odd. primárke MUDr. Dražilovej, MUDr. Mikolajovej a ošetr.lekárke MUDr. Bučkovej za doliečenie, ale predovšetkým odd.ARO, menovite ošetr.lekárovi MUDr. Jarošovi za záchranu života, hoci už mám 78 rokov.

  Ďakujem všetkým za ľudské správanie, starostlivosť a ochotu zdrav. personálu, sestričkám, ošetrovateľom, prac. kuchynky, aj upratovačke. Ale musím sa kladne vyjadriť aj o kvalite a pestrosti stravy, čo som vyjadrila aj v osob. dotazníku pacienta.

  Prajem Vám p. riaditeľ, aj Vašim pracovníkom v tejto neľahkej dobe, pri poskytovaní zdrav. starostlivosti, veľa úspechov, trpezlivostti s nami pacientmi, tiež veľa síl, lebo Vaša práca nie je ľahká, často nedocenená, ale veľmi zmysluplná.

  S poďakovaním, pozdravom a úctou ostáva
  Vaša vďačná pacientka Blažena B. zo Svitu

 68. eleonora vargova hovorí:

  Dobrý deň,
  ďakujem pánovi primárovi urológie MUDr. Chorvátovi a ďalším operatérom MUDr. Čičilovi, MUDr. Cmorejovi a anesteziológovi MUDr. Valachovi za záchranu života 26.8.2016. Ďakujem personálu urológie za veľmi dobrú starostlivosť.
  S pozdravom Eleonóra Vargová

 69. rod, z poprad hovorí:

  moju pochvalu posielam na rehabilitaciu,konkretne p.Marte Kupcovej,za max. profesionalny pristup a odbornost, zlate ruky a anjelsky usmev. Moja chrbtica omladla o 20r

 70. Eva N. hovorí:

  Dobrý deň,

  nemocnica prešla výraznou zmenou k lepšiemu. Nielen materiálno – technickým vybavením. Cítiť to najmä v prístupe Vašich ľudí k nám, pacientom. Chcem Vám a celému Vášmu támu z 9. poschodia vysloviť veľké ĎAKUJEM. Počnúc p. primárom MUDr. Bohmerom a MUDr. Raučinom aj všetkým p. doktorkám a p. doktorom na oddelení!
  A hlbokú poklonu skladám pani sestričkám!!! Len ten, kto bezmocne a v bolestiach leží na nemocničnom lôžku vie pochopiť, ako úžasne vie pomôcť úsmev a milé slovo. Určite nás to lieči viac ako chémia. A túto schopnosť Vaši ľudia na 9. poschodí majú.Vaši lekári a sestričky boli úžasní. Robia svoju prácu profesionálne, zodpovedne, ale hlavne ľudsky.

  Ešte raz VĎAKA, Eva N.

 71. Bdjssi hovorí:

  Veľmi by som chcela poďakovať za príjemné ukončenie minuloročných prázdnin na chirurgii. Obzvlášť by som chcela poďakovať p. dr. Štefanovi Volákovi za pekný a milý prístup a taktiež celému personálu. Rada by som sa tam vrátila??

 72. Mária hovorí:

  Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať za profesionálny a ľudský prístup pracovníkov urologického oddelenia pod vedením p. primára Chorváta, jeho zástupcovi, všetkým lekárom, sestrám a osobitne p. Janke Chorvátovej.

  Ďakujem Mária – Rožňava

 73. Marta hovorí:

  Ďakujem za veľmi dobrú starostlivosť o môjho manžela na Oddelení anesteziológie a intenzívnej medicíny. Veľmi si cením ochotu a ľudský prístup celého oddelenia, pána primára, lekárov i sestier.

 74. Monika hovorí:

  Rada by som touto cestou vyjadrila spokojnosť s prácou menovite vrchnej sestre PhDr. Marte Gutovej z Ambulancie lekárskej kozmetiky za jej profesionálny a empaticky prístup ku klientom, ochotu a vždy pozitívne naladenie :0)))

 75. Marián hovorí:

  Veľmi rád by som touto cestou poďakoval p. prim. Int. odd. MUDr. Dražilovej, PhD., vedúcemu lekárovi Koronárnej jednotky MUDr. Zoričákovi, taktiež všetkým lekárom, sestrám, pomocnému personálu počas mojej hospitalizácie na OAKJ v máji 2016 za záchranu života. Považujem ich prístup k pacientovi a ošetrovateľskú starostlivosť za vynikajúcu a želám celému kolektívu, aby ich zápal v ťažkej práci vydržal čo najdlhšie. Moja osobitná vďaka patrí lekárom OCP, ktorí sa ma primárne ujali a rozhodli o hospitalizácii na OAKJ: MUDr. Šeševičková, Neurolog. odd. a MUDr. Krížovská, Interné odd.

  Ešte raz s nesmiernym poďakovaním všetkým.

 76. hovorí:

  Dobrý deň,

  je to 3 týždne, čo som sa na chirurgickom oddelení podrobil operácii hernie.
  Postupne sa bez problémov “normalizujem” a dúfam, že tak to bude pokračovať aj ďalej.
  Ďakujem celému personálu – všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili o bezproblémový priebeh operácie. Netuším, koľko bolo tých, ktorých som ani nestretol, resp. ktorých som už po anestézii nevnímal. Až v prepúšťacej správe som si prečítal meno operatéra – MUDr. Kučera. Vďaka všetkým.
  Pokiaľ nie sú v hre nejaké komplikácie, tak z medicínskeho hľadiska ide zrejme už o rutinný zákrok, ktorý však medicínsky laik, za ktorého sa považujem, vníma podstatne vážnejšie.
  Zároveň vyjadrujem aj pozitívny obdiv, že napriek finančnej mizérii v zdravotníctve (nakoniec aj v celom štáte) som nepostrehol u nikoho ani náznak frustrácie, či nepríjemného správania.
  Všeobecne oceňujem aj to, že nie všetci odišli niekam za lepšími podmienkami, ale ostali tu a pomáhajú – liečia bežných ľudí ??.
  Takže ešte raz: ďakujem úprimne všetkým a prajem im dobré zdravie a aby sa im podmienky na prácu iba zlepšovali.

 77. ib hovorí:

  Dovoľte mi vyjadriť uznanie a prejaviť úprimné poďakovanie za starostlivosť a to nielen za seba, ale množstvo spokojných pacientiek, ktoré o tom hovorili a možno nenapíšu.

  Bola som viackrát hospitalizovaná na gynekologickom oddelení a pred pár týždňami aj na viac dní, počas ktorých som opäť mala možnosť pocítiť, že som v tých najlepších rukách. Pán primár MUDr. V. Böhmer, jeho zástupca pán MUDr. M. Raučina, celý kolektív lekárov, sestier a ostatného personálu, vždy pomohli, poradili a to všetko s ochotou a trpezlivosťou. Aj to uzdravuje a lieči…

  Pacient prichádza do nemocnice často v bolestiach, alebo so strachom. To pominie už v príjmovej ambulancii. Sestra p. Bc. S. Červeňová milým prístupom, s vysvetlením a až odprevadením na lôžko, urobí týmto po príchode do nemocnice veľmi veľa. Starostlivosť lekárov, sestier v ktorúkoľvek hodinu, bola ozaj príkladná.

  Všetkým patrí obdiv a úprimná vďaka. Hlavne v dobe, keď počúvame o problémoch v zdravotníctve, pretože pacient u Vás to určite nevníma.

  Prajem Vám a celej nemocnici, všetko dobré, veľa úspechov a spokojných pacientov

 78. Lucia Gašparcová hovorí:

  Tento týždeň sme dvakrát navštívili Nemocnicu Poprad. Radi by sme poďakovali a vyzdvihli ochotu, empatiu, prístup a odbornosť personálu v rámci Anestéziologickej ambulancie, Gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia – jednodňová starostlivosť a NTS. Prajeme Vám veľa vyliečených pacientov a pozitívnych reakcií na Vašu prácu.

  Vďaka, Lucia Gašparcová, Jaro Kozlovský

 79. Laufiková hovorí:

  Touto cestou chcem poďakovať vrchnej sestre PhDr. Marte Gutovej z Ambulancie lekárskej kozmetiky za jej profesionálny prístup, ochotu a poctivosť pri práci. Vďaka patrí aj pani doktorke, MUDr. Zuzane Valovej, za zlepšenie môjho zdravotného stavu. Obe vykonávajú svoju prácu nadštandardným spôsobom.

 80. Andrej Miľovčík hovorí:

  Touto cestou by som chcel vyjadriť poďakovanie zvlášť primárovi MUDr. Karolovi Kroupovi, PhD. a celému kolektívu na Chirurgickom oddelení, ďalej celému Oddeleniu anestéziológie a intenzívnej medicíny (OAIM) pod vedením primára MUDr. Ladislava Brugoša. Vzhľadom na môj vážny zdravotný stav chcem vyjadriť úprimné poďakovanie za obetavý a profesionálny prístup, odbornú starostlivosť, ktorá mi bola poskytnutá počas mojej hospitalizácie na týchto oddeleniach.

 81. Ján Palla hovorí:

  Dobrý deň,chcel by som sa poďakovať personálu lôžkovej časti odd.chirurgie “A” za veľmi profesionálny a veľmi prívetivý prístup nielen k mojej dcére, ktorá je u Vás hospitalizovaná, ale aj ku nám rodičom, keďže sme museli absolvovať dlhú cestu do Popradu ,všetci sa ku nám správali veľmi milo, všetkým patrí veľká vďaka a hlboká poklona. Kiež by takýto personál bol v každej nemocnici….ešte raz všetkým veľká vďaka….s pozdravom Ján Palla, Kysucké Nové Mesto

 82. Eva Kvašňovská hovorí:

  Týmto sa chcem poďakovať Mudr. Martinovi Lajošovi, primárovi OÚCH s JIS, za odvedený operačný zákrok a celému kolektívu tohto oddelenia za príkladnú starostlivosť a ľudský pristup počas hospitalizácie mojej dcéry na oddelení.
  Naše poďakovanie patrí aj lekárom na CP, ktorí mali v ten večer službu a lekárom, ktorí sa podieľali na predoperačnej príprave.
  Ďakujeme

 83. Ivana hovorí:

  Veľké poďakovanie chcem vysloviť lekárom a sestrám z gynekologicko – pôrodnického oddelenia za ich vynikajúcu staroslivosť o mňa už počas hospitalizácie pred pôrodom a aj po ňom. Svojou dôslednosťou zachránili a taktiež mojej dcérke život. Zároveň obrovská vďaka Mudr. Beniakovej, Mudr. Šustrovej a aj ostatným lekárom z detského oddelenia a sestrám z JIRS, ktorí sa starali o moju dcérku niekoľko týždňov.

 84. Pavol Hegedüš hovorí:

  Týmto sa chcem poďakovať celému kolektívu oftalmologického oddelenia ako aj ambulancii za príkladnú starostlivosť a ochotu k pacientom. Zvlášť sa chcem poďakovať MUDr.Javorskej, ktorá mi ošetruje opuch sietnice očí. Sprostredkovala mi a taktiež vykonala operáciu katarakty. Týmto sa mi podstatne zlepšilo videnie a dostal som nádej na lepší a kvalitnejší život. Som povďačný, vyslovujem úprimné ďakujem.
  Váš pacient z Lipt.Mikuláša.

 85. Ing. Hrnčiar hovorí:

  Týmto chceme poďakovať pánovi primárovi, lekárom a sestrám geriatrického oddelenia za odborný prístup, starostlivosť, ľudskosť a záujem pomôcť našej mame počas jej hospitalizácie.
  Hrnčiarovci

 86. Milan Husár hovorí:

  Chcem sa týmto poďakovať celému personálu chirurgického oddelenia za príkladnú starostlivosť, profesionálny a ľudský prístup počas môjho pobytu na tomto oddelení. ĎAKUJEM !

 87. Allie hovorí:

  Ďakujeme celému personálu Detského oddelenia za starostlivosť o moju dcéru, ktorá tam bola hospitalizovaná vo februári tohto roku na JIS. Bola veľmi spokojná s prístupom personálu a chválila si starostlivosť a ochotu sestier a lekárov. Chcem sa veľmi pekne všetkým poďakovať a určite budeme na nich spomínať len v dobrom 🙂

 88. kra hovorí:

  Ďakujeme za príkladnú starostlivosť a ochotu a úsmev na tvári pri ošetrovaní našej drahej mamičky. Veľmi si to ceníme.
  Rodina z Dobšinej

Váš komentár