Blížia sa V. Popradské lekárske dni 2019! Rezervujte si miesto!

Dovoľujeme si Vás pozvať na V. Popradské lekárske dni, ktoré sa budú konať vo Vysokých Tatrách, v Hornom Smokovci, v Grand Hoteli Bellevue od 8. do 9. februára 2019.

Témou konferencie je Metabolický syndróm a civilizačné choroby – kde sme a kam kráčame. Pozývame Vás na prednášky popredných slovenských i zahraničných odborníkov, ako aj na prednášku hlavného hosťa programu, ktorým bude francúzsky profesor hepatológie a gastroenterológie Vlad Ratziu. Pre účastníkov podujatia sú pripravené dva tematické workshopy, na ktoré je vhodné prihlásiť sa kvôli limitovanému počtu miest vopred. V programe je 55 prednášok z oblastí ako metabolický syndróm – multiodborový prístup, kardiológia, hepatológia, gastroenterológia, varia či posterová sekcia mladých lekárov do 35 rokov, v rámci ktorej  je najlepší poster finančne ohodnotený. V programe sú taktiež vybrané prednášky pre sestry, PA, medicínsko-technických pracovníkov.

Veríme, že Vás zaujme nielen odborný program, ale aj ďalšie sprievodné akcie našej konferencie odohrávajúcej sa v prekrásnej scenérii zasnežených štítov Vysokých Tatier a čas strávený na konferencii bude pre Vás prínosom po odbornej i spoločenskej stránke.

Ďalšie informácie nájdete na popradskedni.sk.

 
Tešíme sa na vašu účasť!